Mısır 2h Den SOnra Mısır Staffı Alacagım Sonra 1h-Axe Seti Tamamlıcam :P

2 Serenes 3 Commander Düşürdüm 1 kere 2h aldım... Digerlerini sattım commander-serenes 5.5b den satıorum daha karlı :P yoksa düşürürüm 2-3 güne commander-serenes

Yaw arena coinler senın mı hepsi :) Senınse helal olsun :/ Bızım swde tanesi 3m eger ordada oyleyse buyuk ıs cıkarmıssın demektır hacım hem arena takılar hemde Egyler icin :wink1:

Bu bizim malazgirtten ezik whisky değilmi? Bu çarı bi anlayamadım bi bakıyorum 107 lvl bi bakıyorum 110 ya photoshop var yada swde çakma bi whisk mi var?

Rev6dan yaptığım küçük araştırma ile 2.sinin _V+Vhisky_ imiş :D

KeepinGS demiş ki:
Yaw arena coinler senın mı hepsi :) Senınse helal olsun :/ Bızım swde tanesi 3m eger ordada oyleyse buyuk ıs cıkarmıssın demektır hacım hem arena takılar hemde Egyler icin :wink1:
1 coin görüyon ben :D hem bizim swde coin 1m öle 3 5 m değil :(

bybest01 demiş ki:
1 char 1 den fazla egypt weapon alabiliyormu ??
Hayırlı olsun bu arada :):)
Evet, koleksiyonu tamalayıp silahı alınca koleksiyon sıfırlanıyo sonra tekrar toplayıp tekrar alıyosun.

UnDeFeateD demiş ki:
Bu bizim malazgirtten ezik whisky değilmi? Bu çarı bi anlayamadım bi bakıyorum 107 lvl bi bakıyorum 110 ya photoshop var yada swde çakma bi whisk mi var?

Rev6dan yaptığım küçük araştırma ile 2.sinin _V+Vhisky_ imiş :D

KeepinGS demiş ki:
1 coin görüyon ben :D hem bizim swde coin 1m öle 3 5 m değil :(

bybest01 demiş ki:
1 char 1 den fazla egypt weapon alabiliyormu ??
Hayırlı olsun bu arada :):)
Evet, koleksiyonu tamalayıp silahı alınca koleksiyon sıfırlanıyo sonra tekrar toplayıp tekrar alıyosun.
2 Whiskyde Bnm 107 olanı satmıştım..

Yukarı Alt