Journalist

Aileden
Spyware demiş ki:
ARKO demiş ki:
Tüm müslümanların Miraç kandili kutlu olsun.

Spyware demiş ki:
Konuyu kim editledi bilmiyorum ama kandil mesajının altına bile extraloob logosu koyabiliyosa, cidden helal olsun.
Peki bunun sana veya konuya zararı nedir?
Abi bana bi zararı yokta burda paylaşım yapmadık bişey yeni bi haber yayınlamadık? Sadece dostlarımızın kandilini kutluyoruz,tebrik ediyoruz.Ne bu reklam sevdası yani ben ona anlam veremiyorum.
Sence reklama ihtiyacımız mı var? hadi reklam yapacağız diyelim reklamı kendi sitemizde yapmanın ne anlamı var :P :lol:

Oradaki EXL logosu ''Extraloob.com yönetimi tüm müslüman aleminin Miraç kandilini kutlar.'' anlamına gelmektedir :thumbsup:

Adith demiş ki:
Ümit ederiz ki bu mübarek gece,zor günler geçirdiğimiz,fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.Kandiliniz mübarek olsun. :kalp:

Tüm Müslüman Alemi ve ExL aiLesinin Miraç Kandili Mübarek Olsun . .

Spyware demiş ki:
Konuyu kim editledi bilmiyorum ama kandil mesajının altına bile extraloob logosu koyabiliyosa, cidden helal olsun.
Konuyu ben editledim.Topici editlemeden önce müslümanların ne yapması gerektiğini vs yazmışsın ki bunları zatn yapmak isteyen internetten veya herhangi bir yerden araştırıp bulabilir.Burda önemli olan ailemizin kandilini kutlamak olduğu için o bilgileri editleyip sadece kutlama msjına çevirdim.Sonunada exl logosu ekledim çünkü bu bizim prensibimiz globale çektiğimiz her topicte bunların bulunmasına özen gösteririz ki şu an sen exl üyelerinin kandilini kutlamak için bir topic açtın ve o logoda bizim bütünlüğümüzü gösteriyor :thumbsup:
Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok,durduk yere olay çıkmasın :beer:

Adith demiş ki:
Ümit ederiz ki bu mübarek gece,zor günler geçirdiğimiz,fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.Kandiliniz mübarek olsun. :kalp:

Tüm Müslümanların kandilini kutlarım.
Mitolojileri, Mitleri ve Pagan geleneklerini çok seviyorum.

Takımı
Besiktas
BrendiBelle demiş ki:
Spyware demiş ki:
Konuyu ben editledim.Topici editlemeden önce müslümanların ne yapması gerektiğini vs yazmışsın ki bunları zatn yapmak isteyen internetten veya herhangi bir yerden araştırıp bulabilir.Burda önemli olan ailemizin kandilini kutlamak olduğu için o bilgileri editleyip sadece kutlama msjına çevirdim.Sonunada exl logosu ekledim çünkü bu bizim prensibimiz globale çektiğimiz her topicte bunların bulunmasına özen gösteririz ki şu an sen exl üyelerinin kandilini kutlamak için bir topic açtın ve o logoda bizim bütünlüğümüzü gösteriyor :thumbsup:
Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok,durduk yere olay çıkmasın :beer:
:muck:

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!

“Kulunu (Muhammed Aleyhisselamı), geceleyin Mescid-i Haram'dan, çevresini bereketli kıldığımız Mescid-i Aksa'ya götüren (Allah')ın şanı yüce (ve her türlü noksanlıktan uzak)tır. (Bunu,) kendisine ayetlerimizden bir kısmını gösterelim diye (yaptık). Şüphesiz O, (evet) O, hakkıyla işitendir, görendir.” (el-İsrâ Suresi, Ayet 1)

“Ermedi evvel gelen bu devlete
Kimse layık olmadı bu rif’ate
Çünkü kamusun görüp geçti öte
Vardı erişti ol Ulu Hazrete

Hak Teâladan erişti bir nida
Ya Muhammed ben sanâ kıldım atâ
Ümmetini sâna verdim ey Habib
Cennetimi ânlara kıldım nasib.”
(Mevlidi Şerif / Süleyman Çelebi)

"Miraç kandiliniz mübarek olsun, Bu gecenin miracınız olması dileğiyle"

Yukarı Alt