[size=18pt]Minor Combo

[/size]

EN BASTAN SOYLEYEYIM MANA POTUNUZ 1920 OLACAK

Skill Dizişiniz Aşağıdaki gibi olmalı

- Resim Silinmiş.

Comßo Sırasında 2Elinizde Klavyede Olacak.. Aksi Taktirde Çok Zor.
Comßo Sırasında Hangi Tuşlara ßasacağınızı Gösteren ßir Resim Sırası İle..

- Resim Silinmiş.

Genelde 1 v 1 de Kullanılır..Düşman'a Yaklaştık ve Sağ Elimizi Mause'den Çekip Klavyeye Yerleştiriyoruz..

Sağ Elimiz 5,6,7,8 Tuşlarına Sürekli ßasacak.. Hepsi Aynı anda Değil İşaret Parmağı, Sonra orta, Sonra yüzük, sonra Serçe; Mümkün Olduğu Kadar Aynı Anda ßasmayın Ama Çok Seri Olun.. Çünki Sizi Hayatta tutacak Olan Sağ Eliniz
Resimdeki Tuşlara ßasılacak 5,6,7,8xHem Mana ßasıp Hemde 3 Ayrı Yerden Minnor ßiri Sekse Diğeri Sekmicek..

- Resim Silinmiş.

Sol Eliniz Atack Yapacak.! ßir yandan Sürekli "R" ye ßasarken ßir yandanda Atack'ı Yapıcak.. "Arada Light Feet'e ßasmayı UNutmayın"
Çok Sakin ßir Şekilde F1 deki 3xSkilimizide Kullanacağız..

- Resim Silinmiş.

Taßi ßu Arada Sağ Elimiz Hiç Durmuyor Sürekli 5,6,7,8 Çalışıyor..
F1 deki 3 Skilimizde ßittikten Sonra Hemen F2 Geçip Skillerimizi Vurmaya ßæşlıyoruz..

- Resim Silinmiş.

F2deki Skilleride Vurduğumuzda Hemen F3xGeçip Kalan Tek Skilimizide Vuruyoruz.Sonuncu Skilimizi Vurduğumuz andan İtißaren En Önce Açılacak Skiller Zaten F3 'ün 3.ve 4. Sırasında Sizi ßekliyor Olacak..

- Resim Silinmiş.

1 Saniye Ara İle Açılan 2xSkilimizde Vurduktan Sonra Hemen F1 Geçiyoruz.
F1 de Spike ßizi ßekliyor Spike vuruyoruz.Thrust Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor,Onu vuruyoruz, Prince Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor.ßöylelikle hiç ßeklemeden Skill Vurmuş Oluyoruz.

ßöyle Dewam Ediyoruz Taki Düşmanınız yada Siz Ölene Kadar..

h

Taßi Sağ Eli hiç ßırakmıyoruz..xİlk Zamanlar Sağ Elinize Krapmlar giricek Ama Alışıyor Zamanla..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ellerine sağlık bunu yapamayan bir sürü kişi var Wink hatırlarımda ctrle para sıkıştırırdık :lolmuch:

eh bunun daa kolayı war ayrıca çoğu ardream chacteri bu şekilde dizmez bence minor combo tek bşaına işe yaramas atack comboyu bilmiyorsan qidersin...bi kere asas 59 ardream yapacaksan ve warrior qibi qirerim tın diorsan minor pedalı şart bunun yanında atack komboyuda yaptınmı cleaverlarla kesersin uniq adamları...

Herkesin kendine göre combo dizişi vardır bana göre ben 55 lvl asasımla full chitin +7 - +7 raptorlu warrioru almıstım 1 vs 1 de ( elimde dual cleaver +8 ustumde fp +7 set + görev takıları ) :D

X_Oziris_X demiş ki:
Herkesin kendine göre combo dizişi vardır bana göre ben 55 lvl asasımla full chitin +7 - +7 raptorlu asası almıstım 1 vs 1 de ( elimde dual cleaver +8 ustumde fp +7 set + görev takıları ) :D
+7 raptorlu asas aldın he warior olmasın o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Midbroke

Bilgiliyim
DaNG3R demiş ki:
X_Oziris_X demiş ki:
Herkesin kendine göre combo dizişi vardır bana göre ben 55 lvl asasımla full chitin +7 - +7 raptorlu asası almıstım 1 vs 1 de ( elimde dual cleaver +8 ustumde fp +7 set + görev takıları ) :D
+7 raptorlu asas aldın he warior olmasın o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
+1 yanlıs yazmısım :D

Edit : bu arada ben X_Oziris_X

A

Anonymous

Guest
[size=18pt]Minor Combo
EN BASTAN SOYLEYEYIM MANA POTUNUZ 1920 OLACAK

Skill Dizişiniz Aşağıdaki gibi olmalı

- Resim Silinmiş.

Comßo Sırasında 2Elinizde Klavyede Olacak.. Aksi Taktirde Çok Zor.
Comßo Sırasında Hangi Tuşlara ßasacağınızı Gösteren ßir Resim Sırası İle..

- Resim Silinmiş.

Genelde 1 v 1 de Kullanılır..Düşman'a Yaklaştık ve Sağ Elimizi Mause'den Çekip Klavyeye Yerleştiriyoruz..

Sağ Elimiz 5,6,7,8 Tuşlarına Sürekli ßasacak.. Hepsi Aynı anda Değil İşaret Parmağı, Sonra orta, Sonra yüzük, sonra Serçe; Mümkün Olduğu Kadar Aynı Anda ßasmayın Ama Çok Seri Olun.. Çünki Sizi Hayatta tutacak Olan Sağ Eliniz
Resimdeki Tuşlara ßasılacak 5,6,7,8xHem Mana ßasıp Hemde 3 Ayrı Yerden Minnor ßiri Sekse Diğeri Sekmicek..

- Resim Silinmiş.

Sol Eliniz Atack Yapacak.! ßir yandan Sürekli "R" ye ßasarken ßir yandanda Atack'ı Yapıcak.. "Arada Light Feet'e ßasmayı UNutmayın"
Çok Sakin ßir Şekilde F1 deki 3xSkilimizide Kullanacağız..

- Resim Silinmiş.

Taßi ßu Arada Sağ Elimiz Hiç Durmuyor Sürekli 5,6,7,8 Çalışıyor..
F1 deki 3 Skilimizde ßittikten Sonra Hemen F2 Geçip Skillerimizi Vurmaya ßæşlıyoruz..

- Resim Silinmiş.

F2deki Skilleride Vurduğumuzda Hemen F3xGeçip Kalan Tek Skilimizide Vuruyoruz.Sonuncu Skilimizi Vurduğumuz andan İtißaren En Önce Açılacak Skiller Zaten F3 'ün 3.ve 4. Sırasında Sizi ßekliyor Olacak..

- Resim Silinmiş.

1 Saniye Ara İle Açılan 2xSkilimizde Vurduktan Sonra Hemen F1 Geçiyoruz.
F1 de Spike ßizi ßekliyor Spike vuruyoruz.Thrust Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor,Onu vuruyoruz, Prince Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor.ßöylelikle hiç ßeklemeden Skill Vurmuş Oluyoruz.

ßöyle Dewam Ediyoruz Taki Düşmanınız yada Siz Ölene Kadar..

h

Taßi Sağ Eli hiç ßırakmıyoruz..xİlk Zamanlar Sağ Elinize Krapmlar giricek Ama Alışıyor Zamanla..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
heh paylaşım gzl ne kadar bilsekte yeni başlayanlar için ip ucu yinede saoL
Saygılar!

Yukarı Alt