Ücretsiz oynamak isteyenler için:
MinecraftSP
İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum:MinecraftSP dosyasını herhangi bir yere atıyoruz masaüstünü tavsiye ederim makara: Sonra çift tıklayarak açıyoruz username kısmına nickimizi yazıyoruz ve Force Uptade di işaretliyoruz ardından oyunun kurulmasını bekliyoruz.
MineCraft
İndirmek İçin Tıklayın

Kurulum:Başlata tıklıyoruz çalıştır açıyoruz ve oraya %appdata% yazıyoruz ardından tamama basıyoruz.Sonra bir klasör açılacak size verdiğim dosyayı açılan klasöre çıkartın.Bunu yaptıktan sonra yukarda verdiğim MinecraftSP dosyasını açıyoruz artık force uptade i işaretlemeden oyuna girebilirsiniz.Neden bunuda koydun derseniz hem kuruluma gerek kalmıyor hemde interneti olmayanlar oyunu MinecraftSP den uptade edemedikleri için bu dosyayla oyuna direk girebiliyorlar.
Kod:
Rar pas:www.extraloob.com

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Online falan da oynanabiliyormuş.Direkt hamachi tarzı programlarla mı sağlanıyor yoksa oyunun kendi odaları mı var?

Ps:Paylaşım için teşekkürler bu arada ^^

Acı gerçekle karşılaştım :( Çok fena kasıyor.Hırsımı alamayıp laptopa kurdum.6 gb ram ve 1.5 ekran kartına rağmen onda da kasıyor.Bir ayarı falan var mı bunun?Tüm grafikleri düşürmeme rağmen kasması kötü oldu :(

Mirage demiş ki:
Acı gerçekle karşılaştım :( Çok fena kasıyor.Hırsımı alamayıp laptopa kurdum.6 gb ram ve 1.5 ekran kartına rağmen onda da kasıyor.Bir ayarı falan var mı bunun?Tüm grafikleri düşürmeme rağmen kasması kötü oldu :(
Bilgisayarında 64 bit java yüklümü acaba ?

Minecraft demiş ki:
Mirage demiş ki:
Laptopta 32bit var masaüstünü hatırlamıyorum. Belirgin bir katkısı olur mu ki yüklememin?

Videoya bilgisayara geçince göz atarım.

Çok ilginç tek başıma single player oynarken deli gibi kasıyor multiplayerda yağ gibi.Oynayacak birileri var mı :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:
Çok ilginç tek başıma single player oynarken deli gibi kasıyor multiplayerda yağ gibi.Oynayacak birileri var mı :mrgreen:
Şu ayarları dene bir :)

Takımı
Besiktas
benim pc seninkinden kötü donmuyor ayarlar böyle makara:

Singleplayer'da creative'de kasıyor.Survival denemedim daha.Ama kasmaz tahminimce.Her yer ova gibi :D

Yalnız eğitim videoları buldum 50 mb şeyde ne kadar fazla detay var :D

bir çözümüm daha var
Başlat a gir
Arama Yerine Control Panel yaz
Java adında bi dosya gözükücek onu aç sonra yukardaki kutucuklardan java yı seç ardından view e bas sonra Runtime Parameters e bu kodu gir -Xincgc -Xmx5048M ve ok a bas işlem tamamdır :coffee:

Minecraft demiş ki:
bir çözümüm daha var
Başlat a gir
Arama Yerine Control Panel yaz
Java adında bi dosya gözükücek onu aç sonra yukardaki kutucuklardan java yı seç ardından view e bas sonra Runtime Parameters e bu kodu gir -Xincgc -Xmx5048M ve ok a bas işlem tamamdır :coffee:
Böyle bir çözüm gördüm yalnız bu 6gb ramler için diye biliyorum.2gb ramde 5gb yer vermek garip olmaz mı? :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:
Minecraft demiş ki:
Mirage demiş ki:
Laptopta 32bit var masaüstünü hatırlamıyorum. Belirgin bir katkısı olur mu ki yüklememin?

6gb ram 32x?

Wax Whine demiş ki:
Mirage demiş ki:
Minecraft demiş ki:

6gb ram 32x?
Java fazla kullandığım bir olay değil zaten ama 64bit yükleyeyim dedim sitesinde yazana göre w7 64bit lazım haliyle. E benim laptop 32bit.

Yukarı Alt