bu sene malum sınava girdim sıralama 24500, mimarlık okunması zor bir bölüm müdür, hangi üniversiteler tercih edilmelidir?

Okuması zor bir bölüm değildir bu bölümü okumayı istiyorsan gözüm kapalı mimar sinan üniversitesi derim.

Mimar Sinan Üniversitesi en iyi üniversite mimarlık, grafik, resim için her türlü yararlanabilirsin. Fakat gel gelelim ki Mimar Sinan'a girmek için yetenek sınavı ile alıyorlar ve bu yüzden kara kalem çiziminin iyi olması ve sıkı çalışıp inanman gerekir. Bende grafik tasarım için hazırlanıyorum zor olacağı kesin ve bir bölüme en fazla 30 öğrenci alıyorlar bu yüzden Mimarlık içinde aynı şekilde dediğim gibi sıkı çalışman lazım tabi Mimar Sinan için geçerli bu ^^

arkadaşım mimarlık okudu koca koca sayfalara proje çizip duruyodu bana pek kolay görünmedi :D

mimar sinan tutmuyor; dokuz eylül, anadolu, yaşar üniv., uludağ, akdeniz üniversitelerinden hangisinde eğitim daha iyidir?

Yani acelen yoksa 1 sene sıkı hazırlanıp Mimar Sinan'ı dene derim tabi istiyorsan çok ideal olur senin için ayrıca iş hayatında da senin CV'ne baktıklarında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi yazdığını görünce havada kaparlar. Birde yüksek lisansın olursa :)

Yukarı Alt