İnceden inceden parayı orta düzeyde lüx bir yaşam için harcardım. Öyle yüklü miktarda bağış yapmasamda bilinen 3-5 yere ufak bağışımı yapardım. Zaten o para ben ölene kadar anca biter. Abartmazdım kısacası öyle altıma ferrariler, yatlar,katlar... (:

tüm parayla 90 lvl exp %99 sp 999999999999999999999999999999999999999999999 olan bi char ve sonsuz kdr silk bide ecsro da vıp uyelik lost un daha 5.sezon u çıkmadan almak avatarın son bölümünü bulmak (bi türlü bulamadım bi yapsalar)joymaxı satın almak orda sadece türkleri çalıştırmak ve türk ıp dışındaki tüm ıp lere ıp ban atmak chinase deki karakterlerin tiplerini değiştirmek (misal maleler i kuro femaleleri daha bi sexy)eu da olan herkesi yakmak hemen islamı çıkartıp oyunda başında peçe meçe gezen adamları oluşturmak pvp 3 gensel çatışmayı

european

VS chinase

islam

yapmak ve daha bi sürü şey para yeter mi bilmiyom :D

bannedddd

Buralıyım
Ahh be hele bi cıksın da sonra söylerim. :D Cünkü simdi buraya yazsam roman fln olur herhalde. :P

bana o para çıksa ilk önce silkroad ı bırakırdım ilk yapacağım şey olurdu liseyi bitirmeme 1 sene kaldı üni.yi gidip özel üni. okurdum sonra kardeşlerimin en iyi drecede eğitim görmesini sağlardım kalan parayı bankaya koyar faiziyle yaşar ve öyle insanlara yardım ederdim :wink1:
he bide bazı arkadaşlar sro yu satın alırdım fealn dior oyundanda almanları atar oyunları çalarıdım felan!
onlarda senin benim gibi insan senin charın elinden alınsa sende üzülürsün oda üzülür
Sana yapılmasını istemediğin şeyleri lütfen başkarına yapma oke? :wink1:
ßß

apiah demiş ki:
bana o para çıksa ilk önce silkroad ı bırakırdım ilk yapacağım şey olurdu liseyi bitirmeme 1 sene kaldı üni.yi gidip özel üni. okurdum sonra kardeşlerimin en iyi drecede eğitim görmesini sağlardım kalan parayı bankaya koyar faiziyle yaşar ve öyle insanlara yardım ederdim :wink1:
he bide bazı arkadaşlar sro yu satın alırdım fealn dior oyundanda almanları atar oyunları çalarıdım felan!
onlarda senin benim gibi insan senin charın elinden alınsa sende üzülürsün oda üzülür
ßß
para çıksın bakalım ole diyon mu :twisted: :mrgreen:

ironeye_TR demiş ki:
apiah demiş ki:
ßß
para çıksın bakalım ole diyon mu :twisted: :mrgreen:
fikrimin değişmeyeğinden emin olabilirsin :wink1:

belirsizzzzz

Aileden
çıkmadan önceki düşünceleriniz ile çıktıkdan sonraki düşünleriniz farklı olur bu yorumların hepsi tırtım.net

Başlığa atfen yazdım ironeye_TR, yani hayalcilik boş iş gerçekler acıdır gibisinden bir cümle kurdum (:

Yukarı Alt