1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Milli maçlar Anadolu’da


 1. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  TFF Başkanı Mahmut Özgener, mili maçları Anadolu'da oynama niyetinde olduklarını söyledi.


  239837.jpg

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, TFF yönetim kurulu olarak mili maçları Anadolu'da oynama niyetinde olduklarını söyledi.

  Mahmut Özgener başkanlığındaki TFF Yönetim Kurulu üyeleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki 34 takımın kulüp başkanıyla düzenlenen toplantıya katılmak üzere Diyarbakır'a geldi. TFF yöneticilerini Diyarbakır Havaalanında Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yakut, kulüp yöneticisi Salih Akçadağ ile çok sayıda Diyarbakırspor taraftarı karşıladı.

  Özgener burada yaptığı kısa konuşmada, Diyarbakır'ın futbola olan aşkını ve sevgisini bildiğini, ancak bu coşkuyu gördükten sonra çok daha duygulandığını belirterek, Diyarbakır'a gelişlerinin bölgeye verdikleri önemin göstergesi olduğunu bildirdi.

  Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Abdurrahman Yakut Diyarbakırlı sporseverlerin Diyarbakır'da mili maç oynanmasını çok istediğini belirtmesi üzerine Özgener, ''Yönetim kurulu olarak milli maçları Anadolu'da oynamak niyetindeyiz. Bu isteğinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız'' dedi.