arkadaşlar şuan çalışan tüm programların linklerini atarsanız sevinirim.Hem bedava bot arıyanlar direk buraya girerek bulabilirler... FAKAT ÜCRETSİZ OLURSA SEVİNİRİM...

ya arkadasım bos yere neden konu acıyorsun.Bunlar için alt konular mevcut zaten...
Boşuna forum kirLiLiği..... Biraz Daha Dikkat Wink

hazircilik iste.
ben cracki yapmis olsam ve bana bir tesekkürü dahi yazmayanlara bir sonraki versiyonda neden cracki yapip vereyim?

ya tamam bakın ben size anlatıyım... Ben _aLy_ açtığı konuda ag botun kurulumu vardı sonra ben yaptım ve bot oldu daha sonra pc format yedi botta gitti.. şimdi onu aradım sabit konulardaydı..Şimdi ise yok...

lol noob teşekkürler

ozberkxx demiş ki:
ya tamam bakın ben size anlatıyım... Ben _aLy_ açtığı konuda ag botun kurulumu vardı sonra ben yaptım ve bot oldu daha sonra pc format yedi botta gitti.. şimdi onu aradım sabit konulardaydı..Şimdi ise yok...

lol noob teşekkürler

np Wink

Modlar 1 hafta girmesse noLcak peki ?? :)
Gerçekten BunLaRı Söylemek için bi yetkiye sahip oLmaya gerek yok. benimde Forum sitem var.
Biz bunLaRı söyLüyoRsak bizim niyetimiz kimseyle takışmak değiLdir...AnLayan AnLaR Zaten...
İyi ForumLaR...

serkan258 demiş ki:
Gerçekten BunLaRı Söylemek için bi yetkiye sahip oLmaya gerek yok. benimde Forum sitem var.
Biz bunLaRı söyLüyoRsak bizim niyetimiz kimseyle takışmak değiLdir...AnLayan AnLaR Zaten...
İyi ForumLaR...

kardeş zaten modlar niye var...1 hafta girmeyen bir mod sence modluğu hakedebilirmi? .. Biraz düşünerek konuşsak Wink

ya konuyu nereye cekiyosun...bosversene hadi modlar var.ßunu söylemek için bi yetkiye sahip olmak mı Lazım peki ???

kardeş ben bunu söyleme demiyorum sadece en son yazdığın:

serkan258 demiş ki:
İyi ForumLaR...
bu anlamsız geldi... diğer konuda haklısın Wink

o zmn sonradan yazan arkadaslarda konustuklarında biraz dikkatli olurlarsa forum gercekten güzeL biryer oLur...sadece bu konu icin demiyorum Wink Wink Wink Wink
İyi ForumLaR...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Abi Ne Kadar Saçma Bir Tartışma Geçiniz Bunları Artık extrabeer

Yukarı Alt