Yönetimin görüştüğü modellik şirketi, Brezilyalı starın sevgilisi Sara Tommasi ile anlaşacak, transferin önündeki tek engel kalkacak
Yeni sezonda dünyanın en önemli yıldızlarından biri olan Ronaldinho'ya Fenerbahçe forması giydirmek isteyen yönetim transferi bitirmek için müthiş bir plan kurdu... Brezilyalı yıldız ve menajeri De Assis ile yapılan görüşmelerden olumlu sinyaller alan Sarı-Lacivertli yönetim, İtalya'daki kaynaklarından "Önce Ronaldinho'nun sevgilisini ikna edin" uyarısını aldı.
BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

Yönetim bunun üzerine Brezilyalı yıldızın büyük aşk yaşadığı İtalyan model Sara Tommasi için ajan filmlerine taş çıkartacak bir senaryoyu hayata geçird
MÜTHİŞ TEKLİF
Fenerbahçe yönetimi ünlü bir modellik şirketiyle temasa geçti. Yapılan plana göre, bu modellik şirketi Sara Tommasi'ye tüm maddi şartları Fenerbahçe tarafından karşılanacak olan reddedemeyeceği bir teklifte bulunacak. Bu şekilde Ronaldinho'nun sevgilisi de İstanbul'a gelmeye sıcak bakacak ve transferin önündeki en büyük engel de kalkacak. Yönetimin önümüzdeki hafta Ronaldinho için temaslara resmen başlaması bekleniyor. İlk olarak asbaşkanlar Cihan Kamer ve Ali Yıldırım, Brezilyalı yıldızın menajeriyle görüşecek. Ardından da Ronaldinho ile masaya oturulacak.

Milan başkanı net konuştu satılmayacak diye ama medyamız hala sallamaya devam ediyor.
Roni Türkiye de oynayacak adam değil hele böyle kasap dolu bir ligde eekd1

Yukarı Alt