Milan Baros Galatasaray'da

Galatasaray, Olympique Lyonnais'un Çek yıldızı Milan Baros'u renklerine bağladı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Baros transferini futboldan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel Galatasaray TV'ye açıkladı.Milan Baros, 28 Ağustos 2008 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

Transferi Galatasaray TV’ye değerlendiren yönetim kurulu üyemiz Haldun Üstünel “Öncelikle Galatasaray camiası ve spor kamuoyuyla yeni bir transferi paylaşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Yine dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirerek büyük bir iş yaptığımıza eminiz. Futbol kariyeri belli olan, dünyanın önde gelen bir çok ünlü takımında oynamış Milan Baros artık Galatasaraylı. Kulübüyle bonservis konusunda anlaştık ayrıca kendisiyle de 3 yıllığına anlaşmaya vardık. Tüm imzalar atıldı.. Tam bir ekip çalışması gerçekleştirdik, bu transferde emeği geçen tüm Galatasaraylılara ve camiamıza hayırlı olsun.Galatasaray Türk futbolunun önemli bir markası ve biz de futbolun marka isimlerini camiamıza kazandırmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu

Haldun Üstünel, Kewell ve De Sanctis’den sonra Baros transferinde de önemli katkısı olduğu yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı “Tabiî ki bu tip transferler uzunca bir süreç alıyor ama biz ekip çalışmasıyla transferi gerçekleştirdik. Bireylere pay biçmeyelim.”

MİLAN BAROS
Doğum Tarihi: 28 Ekim 1981
Doğum Yeri: Vigantice, Çek Cumhuriyeti
Boy: 184 cm
Pozisyon: Forvet (Striker)
Geldiği Kulüp: Olympique Lyonnais
Kariyeri: 1998-2001 Banik Ostrava (76 maçta 23 gol), 2002-2005 Liverpool (68 maçta 19 gol), 2005-2007 Aston Villa (42 maçta 9 gol), 2007 Olympique Lyonnais (24 maçta 7 gol), 2008 Portsmouıth (Kiralık, 12 maç)

Hopbala!!!!
Siz nerden buldunuz parayıda bu adamı aldınız????Bence Adnan Polat şampiyonlar Ligine kalıcaklarını sanıyorki bu transferi yaptı.Yoksa bu parayı karşılamak...Bide bonservisi varsa kaç milyon Euro acaba???Ama gerçekten çok iyi bir transfer,cincon bu sene kupayı bırakmaz gibime geliyor.Sizdeki istek bizim adamlarda olucak ahh ahh.

biz sizin transferlerinizi izledik.ona göre transfer yaptık.bizim taktiğimiz sizde olsa :D :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kezman gitti baros geldi, istatistikleri ikisininde aynı lakin bu adam daha yırtıcıydı neden böyle gol orucunda anlamış değilim.

@Torquel
Kardeşim öyle bir konuşuyorsun ki sanki Galatasaray Futbol A.Ş. den sorumlu başkansın bütün mali işler sana Mail atılıyor.O kadar Sponsorluk anlaşmaları yaptık bırakta alalım :S

RedeFine demiş ki:
@Torquel
Kardeşim öyle bir konuşuyorsun ki sanki Galatasaray Futbol A.Ş. den sorumlu başkansın bütün mali işler sana Mail atılıyor.O kadar Sponsorluk anlaşmaları yaptık bırakta alalım :S
Nerden çıkardın bunu pek anlamadım :? Ben yorumumu yazdım.Ama haklısın,bunu yazdıktan sonra ''TTnet Stadı'' akıma geldi.Site yavaş değişmeye üşendim.Neyse ne diyelim insallah bol bol gol atar (!)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Torquel demiş ki:
Hopbala!!!!
Siz nerden buldunuz parayıda bu adamı aldınız????Bence Adnan Polat şampiyonlar Ligine kalıcaklarını sanıyorki bu transferi yaptı.Yoksa bu parayı karşılamak...Bide bonservisi varsa kaç milyon Euro acaba???Ama gerçekten çok iyi bir transfer,cincon bu sene kupayı bırakmaz gibime geliyor.Sizdeki istek bizim adamlarda olucak ahh ahh.
Senin'de dediğin gibi türk telekom . Stad'a isim vermek demek dünya çapında bir reklam vermek demek . Türk telekom küçük bir şirket olmadığından cem yılmaz'a verdiği parayı gs'yede vermiştir :coffee:

Yukarı Alt