Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.472
Beğeniler
1.610
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Microsoft'dan Office 2010'a özel site: Office Her yerde


Microsoft, pek yakında hayatımıza girecek olan Office 2010 paketini daha önceki Office paketlerinden daha yoğun şekilde tanıtacak gibi gözüküyor. Firma, Office 2010'un Türkiye'de tanıtımı için bir dizi web sitesi hazırlamış bile.

Microsoft'un Office 2010 üzerine hazırladığı ilk Türkçe siteye http://www.officeheryerde.com adresinden erişiliyor. Bu sitede yeni Office paketi üzerine bilgiler kadar kullanımla ilgili ipuçları da var. Yeni 2010 sürümüyle Internet üzerinden de kullanılabilecek olan Office paketinin özellikleri, site içinde oyunlarla tanıtılıyor. Mayıs ayı içinde sitede hediyeli bazı etkinliklere yer verileceği belirtilmekte.

Firmanın bu sitenin ardından bir de http://www.ofistemutluol.com sitesini duyuruyor. Bu sitedeyse etkileşimli oyun yoluyla sanal bir şirket olan Emek Pazarlama’nın sahibi Kahraman beyin maceralarını konu alıyor. Oyunda çalışanları mutlu edip, Emek Pazarlama’da işleri yoluna sokmayı başaran her 25. kişi ‘Oyun Seti’, her 50. kişi ‘Oyun Seti’ ve ‘Klavye Mouse Seti’, her 100. kişi ise, ‘Oyun Seti ve Klavye Mouse Seti’nin yanı sıra Windows 7 T-shirt’ü kazanıyor.

 
Yukarı Alt