"Ekle sekmesinde, galeriler belgenizin genel görünümünü düzenlemek için tasarlanan öğeleri eklerler. Bu galerileri, tablolar, üstbilgiler, altbilgiler, kapak sayfaları ve diğer belge yapı taşlarını eklemek için kullanabilirsiniz. Resimler, kartlar veya grafikler oluşturduğunuzda, aynı zamanda geçerli belge görünümünüzü de düzenlerler. Belgedeki seçili metnin biçimlendirmesini, Giriş sekmesindeki Hızlı Stiller galerisinden seçilen metin görünümünü seçerek kolayca değiştirebilirsiniz. Metni doğrudan Giriş sekmesindeki diğer denetimleri kullanarak da biçimlendirebilirsiniz..." bende hep bu cümleler ve devamı yazdı... Rolling Eyes Rolling Eyes Neutral

Jigsaw

Aileden
Bu olayı yapan microsoft çalışanı resmi olarak salaktır. :lol:

"The quick brown fox jumps over the lazy dog" cümlesini Türkçe ye çevirmiştir ve sonuç budur. bu kelimenin özelliği "Jackdaws love my big sphinx of quartz" cümlesinde olduğu gibi tüm ingilizce harflerini barındırır. Ama bu Türkçe ye çevrilince bir anlamı kalmaz. :mrgreen: Bu tür cümlelere edebiyatta pangram denir.

3nToX demiş ki:
HAKANO demiş ki:
bende olmadı nerde yanlış yaptım Rolling Eyes Shocked Question

bot çalıştırıyon :lolmuch: :mrgreen: sanki gereksiz bişey salla
bot çalıştırıyon derken Question her başlığa anlamsız olmayan doğru düzgün yorum yapıyorum buna post diyemezsin yoksa başka bişi mi dedin de ben mi yanlış anladım daha net açıklarmısın arkadaşım

enteresan açıklayamaması normal bişi ama biras resil olmuştur
sayıları deiştirin 1 yapın 4 satır oluyo taa 229 sayfa açılıyo sonra 200,99 olunca

Yukarı Alt