Hallow Heart

Öğreniyorum
Geçtiğimiz yaz aramızdan ayrılan popun merhum kralı fiziken olmasa da sevenlerinin anıları sayesinde yaşıyor. Giyim tarzı bile tekrar moda olan Jackson popüler kültürün neler yapabileceğinin en büyük kanıtı.

Hatırlayacağınız gibi MJ ölmeden önce son konser şovunun hazırlıklarını yapıyordu.

Dünyanın en büyük canlı şovu olarak tasarlanan bu konser ne yazık ki hiçbir zaman gerçekleşemedi. Yapılan tüm hazırlıkların boşa gitmesini istemeyen yapımcılar ve ailesi sanatçının aylarca yürüttüğü provaların bir film halegetirilmesine karar vermişti.

This is it için ilginç tanıtım

This is it adlı yapım DVD ve Blu-Ray olarak önümüzdeki hafta raflardaki yerini alacak. Filmin tanıtımı Michael Jackson'a daha uygun bir şekilde yapmak isteyen yapımcılar ilginç bir web sitesini de hazırlattı.

Hatırlayacağınız gibi şarkıcının Black & White adlı parçasının sonunda, ufak bir oyunla insanların yüzleri sürekli değişiyordu. Web sitesinin amacı ise bu klipteki şova dâhil olmanızı sağlamak.

Siteye bir resminizi yüklüyorsunuz ve ana sayfada dünya çapındaki MJ hayranlarının fotoğrafları eğlenceli bir animasyonla sürekli değişiyor. Jackson'ın anıt sitesine buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.sonypictures.com/homevideo/michaeljacksonthisisit/fanmorph/

Ee fotoğrafını koyacak olan var mı ? :mrgreen:

Advance

5 tane gördüm 3'ünü çekebildim gördüğüm 4 tanesi kızdı

Yukarı Alt