X2000 yani psro sitesinin moderetörünün yaptığı açıklama budur arkadaşlar

İngilizcesi:

Dont u remember what Ocean said, ECSRO created for players that not from china.. So, he ban IP from china.. While MHTC is for china, and the MHTC admin ban IP outside china..

Türkcesi:
Senin, okyanusun, neyi dediğini hatırladığın Dont, ECSRO, oyuncular için Çin'den onu yarat değildi.. Öyle, yasağın olduğu o, Çin'den IP'dir.. MHTC, Çin için olurken, ve MHTC admin yasağı olurken, Çin'in dışında IP'dir..

Buda Kanıtı:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Türkcesi:
Senin, okyanusun, neyi dediğini hatırladığın Dont, ECSRO, oyuncular için Çin'den onu yarat değildi.. Öyle, yasağın olduğu o, Çin'den IP'dir.. MHTC, Çin için olurken, ve MHTC admin yasağı olurken, Çin'in dışında IP'dir..

hönk 8O ne diyor burda anlamadım :roll:

oyun açıkmış ama sadece çinde oynanabiliomuş ocean mhtc serverinden çin dışına ip ban atmış yani server açık ama bize kapalı

mertcangs demiş ki:
oyun açıkmış ama sadece çinde oynanabiliomuş ocean mhtc serverinden çin dışına ip ban atmış yani server açık ama bize kapalı
Çevirin yanlış(hatta tam tersini söylemişsin :mrgreen: )
Oyunun Çin dışındaki kullanıcılar için yapıldığını söylüyor. Eski psro nası sadece Çinliler içinse bu da sadece Çinde yaşamayanlar için diyor. Yani rahat rahat oynayabiliriz. Ve server gerçekten kapalı anlamına da gelebilir bu.

çin mi 8O yinemi çinliler .. her zaman başımızı yakıyor şunlar ya .. bi onlardan kurtulsakda rahatlasak.. oyunun player seviyesi düşüyor demektir onlar çıkartılıyorsa . iyi bu çok güzel bir gelişme..

sweety demiş ki:
mertcangs demiş ki:
Oyunun Çin dışındaki kullanıcılar için yapıldığını söylüyor. Eski psro nası sadece Çinliler içinse bu da sadece Çinde yaşamayanlar için diyor. Yani rahat rahat oynayabiliriz. Ve server gerçekten kapalı anlamına da gelebilir bu.

MHTC=sadece çinde oynanıo çin dışına ip ban
ECSRO=Çin dışındakiler için bütün çinliler ip ban

benim söylediğim şey burda MHTC ye elveda

mertcangs demiş ki:
sweety demiş ki:
mertcangs demiş ki:

MHTC=sadece çinde oynanıo çin dışına ip ban
ECSRO=Çin dışındakiler için bütün çinliler ip ban

benim söylediğim şey burda MHTC ye elveda
Hmm.. Çok özür dilerim seni ecsrodan bahsediosun sandım.

arkadaşlar kusura bakmayın ama MHTC ye bb diyoruzda ok de bu ecsroda sağlam diilki baksanıza ben bütün haftasonu denedim trafic hıh şimdide oyun kağalı ne olck bu oyunun hali Allah bilir yani elinde sonunda ikisinede BYE dicez ..

EmmaW

berke1676 demiş ki:
bnm yok ama büyük ihtimalle trafic kalkacaktır bnce ayrıca en geç bu cuma açılır :wink1: (sadece tahmin..)
yok bence cumaya kadar uzamaz çünkü sadece şuan oyunu online yapmaya uğraşıyolar yani yaptıklarında hemen aççaklar belki bugün bile açılır

çin IP siyle girsek olmaz mı yaqa bnm ordaki charda cok fazla item apra fln wardi

Yukarı Alt