Arkadaşlar Google'da Can Sıkıntısı ile dolanırken MHTC'nin Eski Server Dosyalarına sahip olduğu aklıma geldi dedimki acaba istersek bize verebilirlermi bu dosyaları tabi server'ı nasıl kuracağımızın anlatılmayacağı kesin :mrgreen:
yani arkadaşlar diyorumki mhtcden server dosyalarını istesek verirlermi vermezlersede bir iletişime geçip server kurmalarının ne kadar olacağını falan öğrenebiliriz..
Sitede birçok kişi 10.000$ Olarak düşünüyor fakat bu fiyatın Ecsro gibi serverlar için olacağını sanmıyorum. Server'ın ne kadar olacağını Kendi Ağızlarından Öğrensek daha güzel olabilir ve belkide server açacak biri çıkar içimizden (Sanmıyorum ama :mrgreen: :mrgreen: )
Site bu Burda Anlatmış işte Host-server falan nedir diye
http://www.mhtc.net/content/view/9/34/
en azından düşüncemi dile getirdim inşallah güzel bir adım atarız. :beer:

Bilemiyorum Ecsro gıbı bı pw kuran cıksa iyi 0lur msn de bı ark butun dosyaları ındrıdım ip ayarlıorum ama bi sorun cıkıo dıo kolay olmaya bilir ama kurulsa iyi oluR.

İlk Önce Bu SQL Server İşlerinden Azcok ANlayan Birisi Olarak Ve Silkroadın Pravite Server Dosyaları Ve Db Sİ Elimde Ama Tüm Server Dosyalarında Sorun VAr YAni Hepsinin Kodlarını Sİlmişler Editlemişler Kurcalamışlar Abim Hosting Şirketinde Çalışıyor İstersek Açabiliriz Bİ Dedicated Server Alarak Ama Server Dosyalarını Kim Düzenlicek ayrıca MHTC ye O kadar para degil sadece 600 ytl vericeksin Dosyalarıda Oceandan 10 Bin DOlara Alıcaksın

Advance

eğer açabilecek bi babayiğit çıkarsa hem köşeyi döner hem çok ünlü olur

Yukarı Alt