saol güzel olmuş anlamayanlara şu ayarları bi düzeltseler + eu buff+ town deiştirebilme olursa isrobotu geçer bu bot söyliyeyim :)

CHaKaLL

Öğretiyorum
SilenTNoise demiş ki:
saol güzel olmuş anlamayanlara şu ayarları bi düzeltseler + eu buff+ town deiştirebilme olursa isrobotu geçer bu bot söyliyeyim :)
arkadaşlar bu MFBot un 1 aylık deneme sürümü.1 ay kadar sonra paralı olcak bu bot o zaman hangi özelliği isterseniz olcak.multicilent vb.(sm benzeri olacak fakat daha hızlı)

Resimlere görsellerimizi ekle vede anlatılan yazıları düzgün bir şekilde resimlerin altına yaz.Örnek Isrobot bölümdeki ' Türkçe ayarlar ' gibi.Hepsini yaptıktan sonra bana ' pm ' at sabit yapalım. :thumbsup:

CHaKaLL

Öğretiyorum
FeeL demiş ki:
Resimlere görsellerimizi ekle vede anlatılan yazıları düzgün bir şekilde resimlerin altına yaz.Örnek Isrobot bölümdeki ' Türkçe ayarlar ' gibi.Hepsini yaptıktan sonra bana ' pm ' at sabit yapalım. :thumbsup:
ok hemen ayarlıyorum :lol:

yazılar isrobota benziyor ama uzun soluklu bi bot olacağına inanmıyorum vede ban riski fazla bilmediğiniz botları kullanmayın derim stealthlite daha iyidir en azından :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt