Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Çantanız beni rahatsız ediyor dedi ve olanlar;

Hani hashtag hani feministler?

Takımı
Seçiniz...
Neden böyle yapıyolar? Kadın hakları.
Bu hareketi bana yapıcak, çok ciddiyim amel defterini kapatırım.

Kadından çok görüntüyü kaydedip yayan zarar vermiş ortamdaki insanlara...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10 tane vurup o.ç diye küfredip, sonunda da "kadına el kaldırıyorsun" demesi harika.
Bazı videolarda da görüyorum, küfür çirkeflik had safhada kadında, adam cevap verince de başlıyorlar "bir bayanla böyle konuşamazsın" hede hödö.

Takımı
Galatasaray
kadın gerçekten çok şanslı, öyle ortalık kalabalık yerde bir adama ***spunun çocuğu diye bağıracaksın, o da sadece sensin oçnun çocuğu diye cevap verecek :D direk tek atarlar

Takımı
Besiktas
''Adam kadına çantasını çekmesini ve rahatsız olduğunu söylemiş ve olay ondan sonra patlak vermiş,(otobüste olanlar öyle demiş en azından)'' Şimdi bu adam bu kadına el kaldırsa bütün fenomenler,sosyal medyada ki sözde haber siteleri vs paylaşır adamı yerin dibine sokarlardı. Ama kadın yapınca kimsenin sesi çıkmıyor otobüste kimse ayırmaya bile çalışmıyor.Şiddette her şekilde karşı çıkılması ve bu kadının ceza alması gerekiyor ama böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum.

Takımı
Seçiniz...
''Adam kadına çantasını çekmesini ve rahatsız olduğunu söylemiş ve olay ondan sonra patlak vermiş,(otobüste olanlar öyle demiş en azından)'' Şimdi bu adam bu kadına el kaldırsa bütün fenomenler,sosyal medyada ki sözde haber siteleri vs paylaşır adamı yerin dibine sokarlardı. Ama kadın yapınca kimsenin sesi çıkmıyor otobüste kimse ayırmaya bile çalışmıyor.Şiddette her şekilde karşı çıkılması ve bu kadının ceza alması gerekiyor ama böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum.
Kadın hakları der kapatırlar konuyu ama erkek ona karşılık verip amel defteri kapatsaydı emin ol dediğin gibi olur, adamı içeri atarlardı.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Kadın kocasını öldürür kimsenin sesi çıkmaz, kadınlar adamı sokakta köpek gibi tasma takar gezdirir kimsenin sesi çıkmaz, herkesin içinde hakaret edip döverler kimsenin sesi çıkmaz.

Dediğin gibi adam orada kadına el kaldırsa, konu ne olursa olsun suçlu duruma erkek düşerdi.

Barzo

Şahsen " imdaaaaat yardım edin " diye çığlığı basar sonra da kendimi yere atar ağlardım toplumda kadını bir güzel linçlerdi

Yukarı Alt