XQY

rank8
-------------------------------- -------------------------------- -------------------------------- --------------------------------
Kasım'da Harem2 Başkadır! Doğuya has bu macerada loncanı topla ve savaş.!
Kışa damgasını vurucak, heyecandan içinizi titreticek bu EmekServer Kasımda sizlerle!
Yüksek online kapasitesine sahip, hali hazırda başlatılmış reklam politikası, tanıtım projeleri
Dâhilinde sizlere eşsiz keyifli bi oyun sunmayı hedefliyoruz.

Loncanı kur ve para ödüllü turnuvalara sende katıl.
Yine aynı şekil para ödüllü ws turnuvalarında yerini ayırt.
-------------------------------- -------------------------------- -------------------------------- --------------------------------
• Sıfırdan Yeni Bir FACEBOOK Sayfası Açıldı. (Metin2Harem - Harem2)
• FaceBook Sponsor'lu Reklam Çalışmaları Başlatıldı.
• FaceBook Her Paylaşılan Durum İçin Reklam/Öne Çıkarma Çalışmaları Başlatıldı.
• Alan Adı Olan "www.harem2.com" Satın Alındı.
• Sunucu Sağlayıcısıyla Belli Bir Meblağ'da Anlaşıldı.
• XQuey-S Alt Yapısı Altında Server Desteği Şimdiden Güçlendirildi.

• Site Paneli Aktif Edildiğinde Google Reklamı Alınacak.
• Çeşitli Sitelerde Tanıtım Yazılı Ve Sponsorlu Reklam Verilecek.
• Sorunsuz Server Files Çalışmaları Başlatıldı.
• Gerek Sponsorlu Reklamlarla Gerek Forum Sitelerinde Tanıtım Yazılarıyla Belli Bir Kitle Elde Etme Çalışmaları Başlatıldı.
• Site, Face, Metin2 Panel - Logo Ve Banner Çalışmalarına Daha Başlanılmadı.
Şuan bu yönde seyir etmekteyiz. Herşey hemen hemen tamamlandı. Serveri belli bi kitle elde ettikten sonra (Kasım 1 Gibi Aktif Etmeyi Düşünüyorum)
Geriye kalan güzel facebook sayfası için kapak ve profil fotosu, server için arkaplan resimleri (Harem2) Tanıtım jenerik videosu ve reklam... Sponsorlu reklamlar hızla devam etmekte.

Web Sitesi: www.harem2.com
Gmail Hesabı: [email protected]
FaceBook Hesabı: (Metin2Harem) - Harem2

Bana logolar için tanıtımlar için destek çıkıcak bilgili web ortamından ve tasarımdan serverden anlayan
Arkadaşlar için birşeyler düşünülebilir. Ben onca şeyi telden girerek yaptım bu yazıyıda şuan telden yazıyorum. Neden mi? Şuan Askerdeyim. Terhisime 1 hafta 10 gün kaldı
Baya bi bütçe gitti şuanlık.
Logo banner tanıtım videosunuda kendim hazırlardım ama imkanım yok askerde bunun için.

Kendini, ne yaptığını bilen, karakter ve kişilik sahibi +20 yaş arkadaş veya arkadaşlar varsa yardımcı olabilcek başım üstüne. Bunun karşılığında ise serverde veya sitede/tickette görevlendirilme düşünülebilir...

Kalın Sağlıcakla...

Yukarı Alt