Arkadaşlar Hunter charım amacım sp kasmak için hergün cave gitmek 2 haftadır thieflerden illallah geldi hersaat baskın bu yüzden görev yapamıyor dolayısıylada sp kasamıyorum bende mesleği değiştirip thief olmaya karar verdim alexandria hunter npc sine gittim fakat orda seçenekleri göremedim oyun karakter seçme ekranında da göremiyorum ne yapmalıyım ?

Öncelikle çin char mı eu char mı? Çin ise jangadaki eu ise costantinepolideki tüccara gitmelisin ve jobu yarıda bıraka tıklayarak 10m karşılığı meslekten çıkabilirsin. İkinci olarak charında kayıtlı hiçbir job cave görevi ve konsiye yatırımı kaydı olmamalı. Yani konsiyeye special good box vermişsen blue stonelerini almış olmalısın.

UnDeFeateD demiş ki:
Öncelikle çin char mı eu char mı? Çin ise jangadaki eu ise costantinepolideki tüccara gitmelisin ve jobu yarıda bıraka tıklayarak 10m karşılığı meslekten çıkabilirsin. İkinci olarak charında kayıtlı hiçbir job cave görevi ve konsiye yatırımı kaydı olmamalı. Yani konsiyeye special good box vermişsen blue stonelerini almış olmalısın.
evet aynen boyle olucak alexte yapamazsın onu ya jangan yada cons ta oluyor :)

UnDeFeateD demiş ki:
Çok teşekkür ederim :buddha: dediğini yaptım ve oldu 10m gitti ama naparsın o kadarcıkta olur :oldie:

İlgilenen diğer arkadaşlar sizde sağolun.

Yukarı Alt