msn acılır acılmaz aşagıdaki resimdeki hatayı alıyorum :S kişi listemde yeni ekledigim kişilerde yok kişide ekleyemiyorum kaldırdım yeniden kurdum olmadı başka setup indirip kurdum gine olmadı habire bu hata pfff x(

1. Eğer Windows'un varsayılan temalarından farklı bir tema kullanıyorsanız standart temaya dönüp Windows Live Messenger'ı o şekilde başlatmayı deneyin.

2. Windows Live Messenger'ı bilgisayarınızdan kaldırın.
----- Başlat > Çalıştır > appwiz.cpl yazıp Tamam'a tıklayın.
----- Açılan listede Windows Live Messenger'ı bulup Kaldır tuşuna tıklayın.

3. Geçici dosya ve klasörleri silin.
----- Başlat > Çalıştır > cleanmgr yazıp Tamam'a tıklayın.
----- C: sürücüsünü seçip Tamam'a tıklayın. İşlem birkaç dakika sürebilir, bekleyin.
----- Disk Temizleme ekranında 'Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları, Geçici Internet Dosyaları, Geçici Dosyalar, Geçici Çevrimdışı Dosyalar ve Çevrimdışı Dosyalar' seçeneklerini işaretleyin ve iki kez Tamam tuşuna tıklayın.

4. Windows Live Messenger'a ait olan önbellek dosyalarını silin.
----- Başlat > Çalıştır > cmd yazıp Tamam'a tıklayın.
----- Sırasıyla aşağıdaki komutları uygulayın.

Kod:
del "%USERPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
del "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
del "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts"<>
del "%USERPROFILE%\Contacts"
ikinci yol:

Başlat/Ara/Dosya ve Klasörler/tüm dosya ve klasörlerini seçip nSvcappflt.exe yazıp ara tuşuna basın ve çıkan nSvcappflt.exe'yi silin.

Üçüncü yol:

Bilgisayarım gir
2-)Program Files gir
3-)Windows Live gir
4-)Contacts gir
5-)Bu Klasördeki WLD LOG.DLL isimli dosyayı siLin.

master3531 demiş ki:
alakası yok ....
Kardeşim nasıl alakası yok orda görmüyormusun İşlem Tamamlandı diyor Sen Davet Gönderiyorsun Diger kişi kabul ederse Kişi Listene Ekleniyor Orda Hata felan yok.

Daha öncede işlem tamamlandı diyodu ama olmuyodu kabul ederse diyon saten windowsun kendi msnsinden acınca ekli olarak gösteriyo bu yeni sürümü acınca yeni eklenenlerin hiç birini göstermio :S

Yukarı Alt