Yeni yıldan beklentiniz nelerdir?

• Önce Aşk

Votes: 11 31,4%
  • Önce Bol para

Votes: 4 11,4%
  • Önce Sağlık

Votes: 20 57,1%
  • Diğer...

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    35
Erken daha kırmızı iç çamaşır için... xP Tiyolarını yerim senin,zevkli adamsın,anladın sen anladın... :mrgreen:

Yazdıklarınla yüreğinin temizliğini, mertliğini sermişsin meydana... Ben biliyordum ama bilmeyen arkadaşlarda öğrenmiş oldu kalbinin güzelliğini...

Önümüzdeki seneyi sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir şekilde geçirmen dileklerimle...

Sen bu forumda olmazsa olmaz adamsın. Beni buraya yönetim dışında üyelerin efendiliği saygınlığı bağladı. Zamanında öyle 3-5 başlıkla ilgilenmek için girerken birden d.mod oldum. Eh içimdeki cevheri de çıkarmanın vaktiydi. Çok kısa zamanda renk değiştirip sonra yeşerdim... Rütbe bir yana sizlerle olmak beni çok mutlu ediyor bu site dendiği kada bağımlılık yaratıyor gerçekten. Ama sadede gelecek olursak beni buraya bağlayanların dışında çivileyip monte edenlerin başında sen varsın. İyiki de varsın , iyiki burdasın.
Extraloob.com üyeleriyle , özellikleriyle , güzellikleriyle bir ilk ve burada sizlerle olmaktan çok mutluyum.
Bize çamur atmaya çalışanlar oldu , oluyor , olacak ama burdayız.com ^^ Senin gibi yöneticiler , böyle bir yönetim kadrosu , bu aile ortamı varken ; daha kimsenin gücü yetmez bizi yıkmaya :wink1:
Denemek isteyenler için açık adres :mrgreen: http://www.extraloob.com hepinizi bekleriz ^^

Herşeyin başı tabiiki sağlık ama aşk olmayınca insan sağlığındanda bir şey anlamıyorki :P O yüzden Aşk diyorum.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Majestic demiş ki:
9)SnowFlake
Bu forumun efendi saygılı bir hatunudur.Hepimizin bacısıdır, kardeşidir.Yavru kuşumdur canımdır. Sitede önem verdiğim insanlardan biridir.Hayatta yüzünden asla gülümseme kaybolmasın canım benim.Uzun uzun yazmak isterim ama sırada çok adam var.Ailenin ellerinden öpüyorum senin gibi efendi bir kız yetiştirdiği için.Ayrıca bir uyarı bak fazla internette vakit geçirme abine söyler nickini Pakize yaparım hee...
Bu güzel yazın için teşekkür ederim abi =) Nasıl bir insansın sen yahu? Üşenmemişsin oturup herkese tek tek düşüncelerini yazmışsın :) Ne kadar samimi, dürüst, iyi bir insan olduğunu bir kez daha gösterdin en değer verdiğim abilerimdensin.
Bu sitede az değil, 17 ayı bitirdim :) İyi dostlar biriktirdim hepsi ailem oldu... Sen, Pol, Adem aga :) Furkan, Stephanos'cum, :P Berkay, Can, Amocan, :) Mert, Tolga... ve tabi hepimizin abisi Okan Çelebi =) çok şey borçluyuz ona hepimizde emeği var :kalp:
1 yıl daha bitti daha nice seneler ailecek yolumuza devam edeceğiz.Her geçen gün büyüyüp gelişeceğiz koccaman bir aile olacağız.Bir gün yollarımız ayrılsa bile, bağları hiç kopmayan bir aile olmaya devam edeceğiz eminim :)
Nerden esti bilmiyorum ama yazmak geldi içimden... Daha söyleyecek çok şey var ama kelimeler yetmiyor bazen burada kesiyorum (:
Son olarak:Yeni yılda Rabbim hepimize sağlık ve mutluluk versin ^^ :kalp:
Ps:Abiiii okuma bu başlığı sakınnn :santa: :P

Benim hakkında yazdıkların için teşekkür ederim.Gerçekten seninle pek tanışma fırsatım olmadı.Ama yorumlarından seni az çok tanıyorum.Zaten yorumlarınla kendini belli ediyorsun.Saygılı,dürüst ve kendine has bir karizman var.İnşallah yeni yıl senin adına çok güzel geçer. :muck: :beer: :santa:

Seviyorum seni be abi benim herzaman muhabbet etmekten zevk aldığım hiç birşekilde anlatacaklarını söyleyeceklerinden sıkılmadığım birisin beraber nice mutlu senelere Antalya'ya gelir gelmez arıyorum seni :muck: .

CaN_KsK demiş ki:
Seviyorum seni be abi benim herzaman muhabbet etmekten zevk aldığım hiç birşekilde anlatacaklarını söyleyeceklerinden sıkılmadığım birisin beraber nice mutlu senelere Antalya'ya gelir gelmez arıyorum seni :muck: .
Benide ara :twisted: :mrgreen:

Halil abi 10 numara sevdiğim bi abimdir.Herzaman her konuda muhabbetlerimiz vardır.Saygılı sevecen dürüst bi abimizdir.Antalyaya yolum düşerse mutlaka görüşelim.Öpüyorum yanaklarından nice yıllara tum extraloob ailesinin yeni yılını kutlarım. :)

Ne diyim halil abim duygularımız karşılıklı geriye bakınca iyiki gelmişim şu siteye diyebiliyorum senin ve diğer bütün arkadaşların sayesinde ne diyim umarım yeni yılda herkes musmutlu olur dünyası değşir milyon dolarlar akar oluk oluk , hastalıklar olmaz , kısmetler açılır .. neyse saçmalamaya başladım fazla içmemek lazım :mrgreen: :muck: :beer:

FeeL demiş ki:
Aferim,Türkçe konuşmayı öğrenmişsin.
Bir abim sağolsun. Yoksa asla gerçeklerin farkına varamazdım. Belkide kendim olmaktan utandıgım içindir.

Sen sen ol ki,her zaman abilerinin sözünü dinle.Onlar sana her zaman doğru olanı önerirler... :wink1:

Ben önceden utangaç kendi halinde çok çekingen biriydim. Bu bir forum bile olsa yine aynıydım. Ayrıca çok duygusalımdır. Ama duygularımla hareket etmemem gerektiğini ve ortama alışıp utangaçlığımı yenmem gerektiğini düşündüm. Daha doğrusu düşndürttüler. :D

Yukarı Alt