BayPipo demiş ki:
Taklitlerimden sakınınız :thumbsup:
Sen Kendine gül ilk oturup aglaman lazım benımle suan aynı yerde barındıgına[/quote]
gülmekten aglıyabilirim ^^[/quote]

Seni Bozmaya gerek yok .. Sende Haklısın Kendince

Bir topic aç kanıtla gittigidiyorun sahibiyim diye beni ve diğer inanmayan arkadaşları rezil et hadi ya :beer:
ps:gerekli kanıtlarla

Advance

En basitinden gg'de üyelik açılır üyeliğe pm yollanır, kanıt olur
Arkadaşların da bakış açısından değerlendirirsek senin bizim de erişebileceğimiz bilgileri vermen kanıt olamıyor malesef :)

Takılmayın böyle şeylere.Sonuçta sitemize üye olmuş.Ama gittigidiyor'un sahibi ama sıradan biri.Hoşgeldin :muck:

Advance demiş ki:
En basitinden gg'de üyelik açılır üyeliğe pm yollanır, kanıt olur
Arkadaşların da bakış açısından değerlendirirsek senin bizim de erişebileceğimiz bilgileri vermen kanıt olamıyor malesef :)
Katılıyorum

Kemalist demiş ki:
Hi there . it's mark , mark zuckerberg.yeah creator of facebook .i found there on google , and get registered .guys this site is amazing.Unfortunately. Everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games. We have the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can i do, sometimes? And it's the fıdbal, that's the fıdbal. Something happened. Everything is something happened. But anyway now is in the tabela, we have to seen the situation, now is second position. And one point more. I dont want to see the back, i want to see the front.
Harikasın Uğur :mrgreen: :twisted: whiteangel

Xanthos demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Hi there . it's mark , mark zuckerberg.yeah creator of facebook .i found there on google , and get registered .guys this site is amazing.Unfortunately. Everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games. We have the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can i do, sometimes? And it's the fıdbal, that's the fıdbal. Something happened. Everything is something happened. But anyway now is in the tabela, we have to seen the situation, now is second position. And one point more. I dont want to see the back, i want to see the front.
usta tercüme etsene :D

Kitty

Kitty demiş ki:
Hadi canım hadi pm atıyorsun o zaman EXTRALOOB diye bi pm atıyorsun tıpış tıpış üye adımı pm atıyorum şimdi
sana diyorum siteden pm bekliyorum hadi hadi
ayrıca angel 7 yaşındaki canım kardeşim beni enterese ediyor bu durum her ne kadar silkroad için para harcamasam da forumdaki arkadaşlarım harcıyor belki sizi inandırıp dolandıracaktı insan olduğum için sevdiklerimi düşünüyorum sevdiklerimin başına gelen benim de başıma gelmiştir bunu da böyle bilsin herkes

BayPipo demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Kemalist demiş ki:
usta tercüme etsene :D
Fatih Terim :lol: What can ı do? :lol:

Kitty demiş ki:
Kitty demiş ki:
Hadi canım hadi pm atıyorsun o zaman EXTRALOOB diye bi pm atıyorsun tıpış tıpış üye adımı pm atıyorum şimdi
sana diyorum siteden pm bekliyorum hadi hadi
ayrıca angel 7 yaşındaki canım kardeşim beni enterese ediyor bu durum her ne kadar silkroad için para harcamasam da forumdaki arkadaşlarım harcıyor belki sizi inandırıp dolandıracaktı insan olduğum için sevdiklerimi düşünüyorum sevdiklerimin başına gelen benim de başıma gelmiştir bunu da böyle bilsin herkes

su tartısma bitsin söyle kaç silk lazım ilayi burda paramı konu

Merhaba orada. bu facebook işareti, işaret zuckerberg.yeah yaratıcısı's. i ve google orada bulunan kayıtlı olsun. adamlar bu site amazing.Unfortunately olduğunu. Biz hep oyun sırasında, oyunu kontrol altında, oyun kontrolü var. Bazen, bazı büyük şansı, bazı büyük okazyons, böyle bir şey ama ne yapabilirim bazı olasılıkları var mı? Ve fıdbal's fıdbal,'s. Bir şey oldu. Her şey bir şey oldu. Ama yine de şimdi tabela olduğunu, şimdi ikinci pozisyon, durum görüldü gerekir. Ve bir nokta daha. I Want ön görmek ister misin? i tekrar görmek zorunda değilsin.

Yukarı Alt