Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RainHeal demiş ki:
Neverex demiş ki:
öncelikle siteye hoşgeldiniz hoş vakit geçirmeniz dileğiyle :kalp: :muck:
Hoşbulduk , teşekkür ederim :) (burda dudaktan öpmek adet mi :D) ( :muck: ) ? :D

dudaktan öpmek adet değil de sıcak kanlı olduğumuzu göstermek adettir ayrıca o masume bir temsildir :muck:

PS : yoksa bizler fransız öpüşünün destekçileriyiz ihihihihii :santa: :mrgreen: :twisted:

Tinus demiş ki:
El Verano demiş ki:
Tinus demiş ki:
Bi arkadaş bi guild bi goralı :))
Ne güzel site bu ya :D
Dimi eğlenceyi yaratan,ben miyim içki mi? =))
:roll:
RainHeal demiş ki:
Tinus demiş ki:
Bi arkadaş bi guild bi goralı :))
Ne güzel site bu ya :D
adresini bekliyorum pmden
Attım
Her gece böyle değildir.Çoğunlukla tatil olması büyük etken.

Ama muhabbet tadından yenmez. :wink1: Zamanla sizde fark edip,ısınırsınız. :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
arkadaş veranoda giriyor topice bir öpüş mevzusu yapamadık iyimi göndermeden önce bakın son geyik nerede diye haydi başa saracağız gene :P

Xanthos demiş ki:
RainHeal demiş ki:
çok fazla mesaj var ama benim problemim hala çözülmedi :) bir arkadaş buldum bir de guild istiyorum :)))
WARCRY guildi 14 neferiyle emrinize amadedir hanımefendi. Yalnız karakterlerin hepsi tek bi şahısa yani bana ait :mrgreen:

Ciddi olarak size tavsiyem olgun ve seviyeli Türk arkadaşlarla muhattap olmak istiyorsanız Experience guildini önerebilirim.
öneri ve davet için teşekkürler fakat bu levelde sanırım müracaat edemem o guilde :)

RainHeal demiş ki:
Xanthos demiş ki:
RainHeal demiş ki:
çok fazla mesaj var ama benim problemim hala çözülmedi :) bir arkadaş buldum bir de guild istiyorum :)))
WARCRY guildi 14 neferiyle emrinize amadedir hanımefendi. Yalnız karakterlerin hepsi tek bi şahısa yani bana ait :mrgreen:

Ciddi olarak size tavsiyem olgun ve seviyeli Türk arkadaşlarla muhattap olmak istiyorsanız Experience guildini önerebilirim.
öneri ve davet için teşekkürler fakat bu levelde sanırım müracaat edemem o guilde :)
beraber hızlı hızlı atlarız salla :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RainHeal demiş ki:
Xanthos demiş ki:
RainHeal demiş ki:

arkadaş noob'tur sen onun kusuruna bakma ben en başta yazdım lvl farkı olayını o yüzden benim yardımım ancak sizi giydirmekle olur üst baş hesabı alırız sox tanga aman sox legs tamam işte :mrgreen: :twisted: :lol:

CaLione. demiş ki:
Ins Aradıgın Arkadas ve guiLdin En guzelını Bulursun Siteye Hoş geldın Zeusa Gelırsen Pm at yarım Ederım Her turlu :byes:
nazik davetiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim CaLione :wink1:

extraloob demiş ki:
arkadaş veranoda giriyor topice bir öpüş mevzusu yapamadık iyimi göndermeden önce bakın son geyik nerede diye haydi başa saracağız gene :P
Gece gece nereye kadar ciddiyet bro? .d.d

Memnuniyet ön plandadır.Memnun ayrılmayan arkadaş yok denecek kadar azdır. :wink1: :twisted:

RainHeal demiş ki:
Xanthos demiş ki:
RainHeal demiş ki:

Benim guildime gel, WARCRY...
1 levelde giren çok karakter oldu o guilde. 1 haftada 5 level oldu o guild :P

Ama tek muhatabın maalesef ben olurum :wink1: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
koptum ya süper forum her mesajını okudum :mrgreen:

arkadaş seni mi eğlendireceğiz xanti ile başladım kurtları kovmaya kokuyu alan geliyor wahhh tinus ve rain ben daha fazla koruyamayacağım bu çakallardan sizi özel destek hattım bir pm ötenizde msn - aim - icq - pamtalk - camfrog - vb. iletişim araçlarınızla size bağlanabilirim.

vodka connectting :mrgreen:

İlgi, mütevazilik anca bu şekilde olur.
@ Rain böyle bir site bulduğun için yardım konusunda çok şanslısın.
Merak ettim de oyundan mı buldun?

Yukarı Alt