foruma yeni üye oldum eskiden takip ederdim fakat ne yalan söyliyim sadece loader indirmek için :) o sıralar da gaiada oynuyodum güzel bi arkadaş çevresi edinmiştim fakat oyuna geri dönünce kimseden haber alamadım.çevre edinip oynadıktan sonra şimdi tek başına oynamanın zorluğunu çekiyorum,hatta oynayıp oynamama konusunda bile emin değilim.karakterimi cleric bard olarak yapılandırıyorum şimdilik taksiyle kasıyorum nereye kadar böyle olur bilmiorum,birlikte parti yapıcak arkadaşlar arıyorum.oyuna girince bi iki çift laf edicek bi guildim de olsa daha ne isterim :) ismim yağmur,seviyeli şekilde bayan-erkek;oyunda arkadaş çevresine önem veren kişilerle tanışmak istiyorum..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gaiada lvl kaçsın bende 100 lvl takılıyorum free istersen gel guildime ^^

yeri yabancı farkını bilmiyorum açıkcası guild konusunda ama aynı dili konuştuğum insanları tercih ederim :)

Ahaha hatun buldum :D :D :D
Ben 37 lvl takılıyorum :D Aynı guilde girelim ya oyundan bi pm at artık Tinus :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RainHeal demiş ki:
çok teşekkür ederim ama henüz 35 levelim problem olur mu

guilde gelmende problem olmaz da beraber kasamayız dünyamız farklı ben jangan cavede kasarken sen dw de tırmalıyorsun lvl'ına göre bulman lazım ihihihi o değilde gaiada item falan sıkıntın varsa gel yamacıma onları halledelim zati hepsi 1-2m birşeydir bende var 4b 8)

PS : xanti uzaaaaa :mrgreen:

Evimiz var , 2008 model bir arabamız var aslında evin mühiti çok iyidir elite tabakadır vbvb :P :twisted: :mrgreen:

bro sen hala burdamısın :twisted:

Leetnock demiş ki:
Evimiz var , 2008 model bir arabamız var aslında evin mühiti çok iyidir elite tabakadır vbvb :P :twisted: :mrgreen:

Bizim,bizim..
Ahh be s.r.o da 1 goldum bile yok. :P

El Verano demiş ki:
Leetnock demiş ki:

Bizim,bizim..
bizim tabi sen ordaki ince espriyi alamadıysan yapacak birşey yok :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birisi yardım istemiş şuraya bakın bütün sinekler üşüşmüş kuzum harbiden kurtlar sofrası deniyor ya öylesiniz ben hatun olsam kaçarım topicler bir kurt kapar beni diye.

PS : RainHeal kuzum sen gel özele oradan neye ihtiyacın varsa ben hallederim :mrgreen:

Leetnock demiş ki:
El Verano demiş ki:
Leetnock demiş ki:

Bizim,bizim..
bizim tabi sen ordaki ince espriyi alamadıysan yapacak birşey yok :P
Aşçjhçüçjhülçljkl. Yazınca anladım,aç kapıyı. Mekana girelim. :mrgreen:

Tinus demiş ki:
Ben 37 lvl takılıyorum :D Aynı guilde girelim ya oyundan bi pm at artık Tinus :D
pardon ama hatun buldum ne demek :S hiç hoşuma gitmedi söyleyeyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RainHeal demiş ki:
Tinus demiş ki:
pardon ama hatun buldum ne demek :S hiç hoşuma gitmedi söyleyeyim

rain o da hatun 300bin erkeğin arasında hatun bulmak onu da sevindirmiş :mrgreen: :twisted: :lol:

Ps : dualarım kabul oldu pray:

extraloob demiş ki:
birisi yardım istemiş şuraya bakın bütün sinekler üşüşmüş kuzum harbiden kurtlar sofrası deniyor ya öylesiniz ben hatun olsam kaçarım topicler bir kurt kapar beni diye.

PS : RainHeal kuzum sen gel özele oradan neye ihtiyacın varsa ben hallederim :mrgreen:
saolun bişeye ihtiyacım yok oyuna girince selam yazıcak bir kaç arkadaştı derdim ama anlamadığım muhabbetler dönüyo konumda

Yukarı Alt