ama adam 2 kere shaitan kesmiş. Anlamadığım bişey war adamlar o kdr üstünü full sun yapıo uniq.lere bi bakıosun 0 times :S

aynen full sun olsun olmasın sonuçta wizard ama alayına tek atar (block olmassa) :D

BlackDevil_ demiş ki:
ama adam 2 kere shaitan kesmiş. Anlamadığım bişey war adamlar o kdr üstünü full sun yapıo uniq.lere bi bakıosun 0 times :S
Adamın Zevkine Kalmış Birsey... Unique Kesmeyi(beklemeyi) Sevmiyordur Her Sun'lı Biri Uniq Kesicek diye Bir Kural Yokki..< :coffee:

Barzo

Eet bende Majestic deyim Seviyorum Guildimi 8) En ufak sorunda Yardıma Koşuyorlar Sağolsunlar
Sıkmayın Canınızı Sizde İyi Para Harcarsanız Bundan daha iyi yaparsınız :beer:

omg dıyorum baska bısey demıyorum...... ayrıca unique konusuna gelınce sevmıyordur kesmıyordur... onun yerıne canavar kesmeyı kasılmayı sevıyordur sp kasmayı sevıyodur yada ne bıleyım pvp yapmayı sevıyordur. yanı zevk meselesi :D

BEYLER BİDE BGN GİRİP BAqın adamda ful sun olms koydugunda 1 tanesi yoq simdi tAM fAy CaNıNa Bea: S

MrGhost demiş ki:
Eet bende Majestic deyim Seviyorum Guildimi 8) En ufak sorunda Yardıma Koşuyorlar Sağolsunlar
Sıkmayın Canınızı Sizde İyi Para Harcarsanız Bundan daha iyi yaparsınız :beer:
Sen Kimsin La Ben Faruk-.-

+ Charın sahibi 3 tane 90 Lv Chara Sahip 2si Full Sun(Maşallah)

Unique Konusuna Gelince İse Adam Sabahtan aksama kadar işte aksam 22:00 ~24:00 arası gelio. Birde Bizim Bi tane ARkadas Var Tutmus Shaitanı bırakmıo.Diger Çarlarına bakmak isterseniz THE_EmPiRe, SnaKe_MaMBa, ShamanPrince

Yukarı Alt