Biraz degişiklik olsun Eglenelim Diye geldigim ECSRO'da hergün Yeni bir tartışma Yeni bir kavka Yaşamaktan Bıktım
Yok o guild bunu dedi yok o guildle sunu tartıstık yok o bize bunu dedi
>Ben buraya Eglenmeye Geldim sizin Sacma sapan Düşmanlıgınızın Parçası olmaya Degil
>Guildi RaFFiNe ye Devir Ediyorum(Bu yüke Dayanabilirse)
>İsroya geri dönüyorum İngiliz,Alman Arkadaşlarımla 8 li pt mi kurar Kasarım
>Oysa Ne amaçlarla Gelmiştim ECSRO ya Turk Guildini Kurup 70+ ların Hepsini Oraya toplayıp Türk ler Olarak Bütün Server ı dize getircektik
>Ama kendi aramızda Anlam veremedigim Bir Kavga
>Size İyi kasmalar Beyler.. Ben Kaçar..Bu ortam beni aşar. Yanlış adamı seçtiniz

Char ı Da satmıyorum NWO da süs olarak Kalsın.

Bugün Son kez Event a Geliyorum. Sonrası... İsro da 4 Char 90 olmayı bekliyor.

WeAre

Buralıyım
beyler onu bunu bırakalımda çok ayıp oluyo size tek bir şey dicem başka bir kelime etmicem türke türkden başka yardım eden çıkmaz ben böyle bilirim böyle söylerim o yüzden birbirinize destek çıkın bırakın sövmeyi incitmeyin bile ben
dün Extacy arkadaşımızın çarını tieflik yaparken kestim ne kadar üzüldüğümü anlatama tamamen yanlış anlama sonucunda kasıtlı bi şekilde kesmedim ve özürümü de diledim hatamıda telafi etmeye hazırım x52 ile okadar kavga ettik ama yine de gördüm bi s.a esirgemem gscihan sana da gelince ben çarımı takas ettim isroya kesin dönüş yapmam için ama burda kurduğum dostluklar hatrına server den ayrılmamaya karar verdim bence sende böyle yapmalısın

Bırakmana üzüldüm
inan elimden geldiğince masterlığı yürütücem yani yürütmeye calısıcam

[ >Oysa Ne amaçlarla Gelmiştim ECSRO ya Turk Guildini Kurup 70+ ların Hepsini Oraya toplayıp Türk ler Olarak Bütün Server ı dize getircektik ]
bu fikrine %100 katılıyorum
Ve bu konu üzerinde elimden geldiğince bişiler yapıcam...
Geri dönmen dileğiyle _bye_

oyuna nasıl gircem a.q bi yardım eden yok nasıl site bu ani yardım sitesiydi private servere nasıl gircem girmek için ne indircemm bi yardım edin bile linki gönderebilirmi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun fazla yıpratmaya gelmez bünye bu yorar insanı, isro'da yabancılarla olmak gibisi varmı :P

philipinies rulezzzzzzzzz xD

seninle tanışmak nasip olmadı kardeş bende öle kardeşlik olsun isterdim ama bazıları yapıo böle şeyler neyse ki guild başkanı deilim bide guildiz kendin kasmayı denesen ve sadece friendle konuşsan daha zevk alırsın gibime gelio yada bizim guilde gel fazla online yoq ama kardeşlik var istersen bekleriz 67673467 pm atarsın oyundayken şu an giremedim :D

Apachi

Öğreniyorum
bırakanlardan birine sesleniyorum allah rızası için bana 1 çar verirmisiniz.verirsenin çok sevaba girersiniz msn= mailto:[email protected]== plssss lütfenn ?????? cevap yazın lütfen

Zuhahha extra ne adamsın yaf ^^ Philipihines Rulez diosun (ruslara benzerler) :P hehe azgın teke :D

Yukarı Alt