ShoottingStar demiş ki:
4Wizard 1 Warlock 1 bard 1 warrior 1 cleric. yada 3Wizard 1warlock 1 bard 2warrior 1 cleric.. ama aynı hesaba gelir ilk seçeneğim daha seri kasmak icin bncee..

Warlocku str yapabilirsin sadece 90da Mana tombour açılana kadar sıkıntı çekersin gerisinde çok rahat edersin.. Benm fikrim bu.. yada 2 warriorun 1 tanesini 90dan sonra warlocka çevir daha rahat olur senin için :)
8li pt işini önemsiyorum gerçekten o yüzden en kafama yatan dşünceyi paylaşayım dedim

saygılarımla ... :))

Ellerine sağlık senin dedigini yapıcam teşekkürler :muck: :muck: :muck:

4 wiz 2 warrior 1 bard 1 cleric ile 2 aydır kasıyoruz. farmdan sonra beraber başladığım arkadaşlarla yola devam ve hiç bi sıkıntı yaşamadan 107 lere kadar geldik. tek bard yetiyo gerçi ama 2 bard olursa güzel olur. ama biz memnnuz

loras demiş ki:
Bazılarına saçma gelebilir ama denemeni tavsiye ederim

2 Wizard - 2Warrior - 2 Bard - 1 Cleric - 1 Warlock :nod:

Cok sacma xD 3 wiz 1 warrior 1 str warlock 1cleric olsa daha saglam olur :wink1:

Lrd

rank8
xero4ever demiş ki:
ShoottingStar demiş ki:
4Wizard 1 Warlock 1 bard 1 warrior 1 cleric. yada 3Wizard 1warlock 1 bard 2warrior 1 cleric.. ama aynı hesaba gelir ilk seçeneğim daha seri kasmak icin bncee..

Warlocku str yapabilirsin sadece 90da Mana tombour açılana kadar sıkıntı çekersin gerisinde çok rahat edersin.. Benm fikrim bu.. yada 2 warriorun 1 tanesini 90dan sonra warlocka çevir daha rahat olur senin için :)
8li pt işini önemsiyorum gerçekten o yüzden en kafama yatan dşünceyi paylaşayım dedim

saygılarımla ... :))

Ellerine sağlık senin dedigini yapıcam teşekkürler :muck: :muck: :muck:
N.problem kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu :beer:

3 Attacker 2 Warrrior 2 Bard 1 Str Clerık Bu Pt Yaparsansa Eğer Hem Çharlar Yatmaz Attackerlere Life Açtırabilirsin. Dancede Oldumu Damage Artar Hem Seri Kasarsın Hem Pt Bozulmaz :)

EnDZoNe

3 wiz 2 Bard 1 cleric 1 warrior 1 Warlock. Benim ideal parti anlayışım bu. Ama bu parti 90 lvlden sonra daha oturaklı oluyor.

Yukarı Alt