Öncelikle bu forumun en eskilerindenim belirtmek isterim.
Zamanında extraloob yönetim kadrosunun bir bölümü ile Gaia başlamıştık wizard kastım sattım ayrıca olypmusta bilenler bilir sonra oyunu bıraktım işlerim çıktı şöyle böyle derken yeniden merak saldım Mena serverında başladım.
Server yabancı olduğu için dostluk kuramadım ibotla kasıyorum şimdilik beni servera pek bağlayan birşey yok bir kaç dost edinirsem (leveli ne olursa olsun ) muhabbet edebileceğim serverda kalıcı olurum kastığım charlar zaten belirlidir.
Şimdilik 3-4 gün oldu 46 levelım xbow/bard kasıyorum.

Takımı
Besiktas
Oww hacım hayırlı olsun, bu adamla dost olan sağlam bir arkadaş kazanır garantisini veririm^^

mena gördüğüm en ezik server yinede başarılar dilerm :) senn gibi iyi playerlar iyi yükselir :)

@Lenneth
Dostum valla gaia tekrar dönmek zor geliyor bana şimdi tekrar kas tekrar kes uniqueleri hahah :)
sağol hacım ya özlemişim valla sroyu bi kenara bırak forum ortamı bile bambaşka.
@Mopneet
Hacım en yeni server diye Menayı seçtim bilmiyorum yanıldım mı oyunla alakasız kaldım biraz bir hevesti zaten 2 günde anladım icraatsız bir server olduğunu bakalım kasıyoruz şöyle ortamın güzel olduğu bir ortama geçeriz inşallah..
Menada en az 50 yapayım şimdilik aciz kalıyorum taxilerde filan acıyorum halime sonra bırakırız bota o bizi paklar 70 lere getirir daha serverda yeni sayılır sonra daha önce yaptığım gibi oynamak isteyene bırakıveririm charı.Xbow delisiyim özlemişim kasıyorum hacım kısacası.
Dediğim gibi oyun bir kenara işte sizleri görmek sevindiriyor beni :beer:

oo Karşıyakalı Kardeşim :) ( KSK den anladım belki de değilsindir bilemicem :)

Malazgirte gelirsen yardımcı oluruz kendi çapımızda guildimiz var banditi aldık bu hafta :) Hem Türk sw si hem ortam süper...

ben de xbow um 110 lvl 99,99 exp :) her türlü yardımcı olurum .)

Stw

Öğreniyorum
Mena'daki nickimde Stw oyundan pm at elimden geldiği kadarda yardımcı olmaya çalışırım bende yeni bir abim burda oynuyor diye takılmaya başladım pm'ni bekliyorum :thumbsup:

@Legendary1912
KARŞIYAKALI değilsindir belki de demen üzdü beni kardeşim bu nickde olsa bile KARŞIYAKAMIZIN ismini herkez taşıyamaz :beer: İl dışında da olsam iç dış maç kaçırmamaya çalışan has bir KARŞIYAKALIYIMDIR kardeşim eyvallah sağolasın.

@Stw dönüyorum bro sana hemen pm geliyor :)

Yukarı Alt