Liu

rank8
ya member lara sadece açtığı topıc ı kılıtleme yetkisi werilmeli bence modlara fazla iş düşmez böylelık le onlarda bıras rahatlar nasıl kahvekeyfi

hangi forumda boyle bişey var
2.si ise adam lafı verir verir karsısındakine sonra bir kilit bir bakmısın digeri bi konu acmıs o karsısındakine verir verir lafı kilitler sacma sapan kavgalar olur
normal uyelere sadece kendi mesajını editleme hakkı tanınmıstır ve bu su an için yeterlidir kilitleme işini biz geregince yapabiliriz

Liu

rank8
_AvRiL_ demiş ki:
2.si ise adam lafı verir verir karsısındakine sonra bir kilit bir bakmısın digeri bi konu acmıs o karsısındakine verir verir lafı kilitler sacma sapan kavgalar olur
normal uyelere sadece kendi mesajını editleme hakkı tanınmıstır ve bu su an için yeterlidir kilitleme işini biz geregince yapabiliriz
doru haklısın wala ben sadece bı achıdan dusundum ama sıtede bunları yapcak olanlarda war nese sıl gıtsın :lol: komple popcorn

bu arada sitede mesaj silme ve kilitleme mumkun oldugunca minimum duzeyde olmak zorunda site kuralları tabi bu topic de kilitlenmeyecek belki birileri bişeyler yazma ihtiyacı duyar

_CaspeR_

Buralıyım
_AvRiL_ demiş ki:

çok saçma bi olay olmuş olur gerçekten herkes lafı atar atar editleyip kilit atar

Liu

rank8
tamm ya wurmayın yuzume :lol: sadece bir onerıydı bişiy sorcam yonetıcı kadrosu @extraloob.com uzantlı maıl adresı aldımı dorulanmıs bıchımde
alındıysa
okan abı dedıydı super fıkır hatta ust konu yaptıydı ılk maıl senın demıstı ben baya gech gordum ınternet azızlıgıne uramıstım bana nye yoq :mrgreen: @extraloob.com uzantılı maıl perde

pfffffff

Aileden
Alizee demiş ki:
tamm ya wurmayın yuzume :lol: sadece bir onerıydı bişiy sorcam yonetıcı kadrosu @extraloob.com uzantlı maıl adresı aldımı dorulanmıs bıchımde
alındıysa
okan abı dedıydı super fıkır hatta ust konu yaptıydı ılk maıl senın demıstı ben baya gech gordum ınternet azızlıgıne uramıstım bana nye yoq :mrgreen: @extraloob.com uzantılı maıl perde
Evet ilk @extraloob.com uzantılı e-mail adresi senin
bildir screamadle ye o açıversin

_CaspeR_

Buralıyım
hangi msj yı düzelticeksen o mesajın sağ alt köşesinde alıntının yanında Düzelt işareti var ona tıkla ordan düzeltebilirsin

Liu

rank8
ya passport dan kayyeddık sora msn de achtıq nıck bolumunde kazınarak yazılmıs (örn: [email protected]) un yanında gene kazınarak yazılmıs E-posta adresi doğrulanamadı yazısını

_CaspeR_

Buralıyım
_AvRiL_ demiş ki:
DNAA demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
www.msn.com dan gir veya http://www.hotmail.com a gir orda mailini aç devam de olacaktır ben öyle yaptım Confused

Benim Olsaydı extralooob.com uzantılı msn adresi böle yapardım Çünkü Elazigle e Güveniyorum Bu Sitede En çok Bİ Adminlere Bide Elaziglee ye güvenirim
bana guvenmiyor müsün beni sevmiyor müsün?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tüm Modlara güveniyorum tabiki ama en çok güvendiğim mod elaziglee

Yukarı Alt