TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Vadi'nin 'Memati'si Gürkan Uygun, "Üçüncü çocuk ister misiniz?" sorusuna ne cevap verdi ?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sert karakteri 'Memati Baş'ı canlandıran Gürkan Uygun, önceki gece eşi Şebnem Uygun ile Asmalımescit'te eğlendi. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olan Uygun, kendisine sorulan "Üçüncü çocuğu da ister misiniz?" sorusu üzerine "Hayır, böyle çok iyi. Başbakanımız kusura bakmasın ama iki çocuk yeter" cevabını verdi. Uygun, Kurtlar Vadisi Pusu'yla ilgili sorulara "Dizinin akışını ben de izleyici kadar merak ediyorum. Her hafta önümüze ne geliyorsa onu oynuyoruz. Senaryonun geleceğine dair bir bilgim yok" dedi. Gürkan Uygun ayrıca dizi çekimleri nedeniyle çok yoğun olduğunu, fırsat bulur bulmaz da eşiyle birlikte eğlenmek için dışarı çıktığını söyledi.

Ey gidinin kurtlar vadısının ilk yayınlanan bolumundekı mematiyle resımdekı mematı arasındakı fark acayıp. Resmen cokmus adam 8O

PS:Yazıyla senın soyledıgının ne alakası var arkadasım kafanmı guzel dıyebılırsınız. Haklısınızda Arkadasım Ugrasmıs konuyu acmıs bos gecmıyım dedim summer3:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
hanry006 demiş ki:
Ey gidinin kurtlar vadısının ilk yayınlanan bolumundekı mematiyle resımdekı mematı arasındakı fark acayıp. Resmen cokmus adam 8O

PS:Yazıyla senın soyledıgının ne alakası var arkadasım kafanmı guzel dıyebılırsınız. Haklısınızda Arkadasım Ugrasmıs konuyu acmıs bos gecmıyım dedim summer3:
2003 < 2011

sence 8 sene içerisindeki koşurturmacalar ve doğanın kanunu olan yaşlanma(yaşlılık) normal bir durum değil mi ?

ilkerSEZEN demiş ki:
hanry006 demiş ki:

2003 < 2011

sence 8 sene içerisindeki koşurturmacalar ve doğanın kanunu olan yaşlanma(yaşlılık) normal bir durum değil mi ?

Bu kadar cökmesi normal mi 8O

Yukarı Alt