Arkadaşlar isz olsaydınız hangi avatarı secerdiniz veya sectiniz :) hangi avatar daha güzel hadin oylama ve tartışmalar başlasın

Xanthos demiş ki:
geyik muhabbeti bölümünde oylama ve tartışma konulu başlık.... :coffee:
bana göre muhabet benim oylayalım derken üserinde konuşabilecegimz bi konu ya sizi anlamıyorum kardeşim begenmiyorsan yorum yapma ya her form sitesinde sizn gibilerden olmak zorunda mı?? :evil:

bahrey

ben 2 sindende aldım nasıl olsa bidaha kanat satmazlar sıkılınca diğerini takarım =)

anyy demiş ki:
Xanthos demiş ki:
bana göre muhabet benim oylayalım derken üserinde konuşabilecegimz bi konu ya sizi anlamıyorum kardeşim begenmiyorsan yorum yapma ya her form sitesinde sizn gibilerden olmak zorunda mı?? :evil:
evet, sen ve senin gibiler olduğu sürece her forumda ben ve benim gibi neyi nerde arayacağını ve soracağını bilen kişiler olmak zorunda...

hiç kimseye sinir içeren ifadeler kullanma. ilk ve son uyarımdır !

Xanthos demiş ki:
anyy demiş ki:
Xanthos demiş ki:
evet, sen ve senin gibiler olduğu sürece her forumda ben ve benim gibi neyi nerde arayacağını ve soracağını bilen kişiler olmak zorunda...

hiç kimseye sinir içeren ifadeler kullanma. ilk ve son uyarımdır !
gayet yerinde bi konu actım tartışmaya gerek yok kardeşş

anyy demiş ki:
genç arkadaşım. yanlış yere açılmış ve de kocaman kocaman harflerle yazılmış bir başlığın vardı Uygun yere taşıdım ve başlığın da küçültüldü. Daha neyin tartışmasını yapayım ki seninle? Dün geldin, bugün herşeyi bilir havalardasın. Önce bir forum kurallarını okur musun?

Bizim buralarda sana " Hem suçlu,hem güçlü " denir.

Xanthos demiş ki:
anyy demiş ki:
genç arkadaşım. yanlış yere açılmış ve de kocaman kocaman harflerle yazılmış bir başlığın vardı Uygun yere taşıdım ve başlığın da küçültüldü. Daha neyin tartışmasını yapayım ki seninle? Dün geldin, bugün herşeyi bilir havalardasın. Önce bir forum kurallarını okur musun?

Bizim buralarda sana " Hem suçlu,hem güçlü " denir.
:mrgreen: :mrgreen:

ben bugün başlamadım form sitesi kullanmaya ben sro oynuyorum arkadaş takıl dedi güzrl bi ortam dedi o yüzden burdayım hem tüm harfler kocaman dedildi M ve Ş harflri büyükt genelde başlıkların ilk harlerine bişi denmez form sitelerinde neyse uzatmaya gerek yok ayrıca kızma ifadesi yapma demişin sende umursamama kücük görme ifadesi kullanma :coffee: anlaştık mı

Yukarı Alt