Polgara demiş ki:
Çok uzun zamandır çıkacak diye haber çıkıyor ama kendisi yok...
Sanki internetten download yapıyoruz gibi %90 olmuş az daha beklicez :muck:

Baktım böyle bir şey yok ben genede bilgilendireyim dedim :rolleyes1:

Türkiye oyun sektörüne göre bence gayet iyi. Bir anda crysis gibi bir oyun beklemek hata zaten. Bence gayet iyi ... Destek vermek gerek :wink1:

oyun sektörüne yeni adımı atmış bir firma için iyi bir oyun cod 1 terk diyorsun bu işlerde daha yeniyiz gelişeçek önülden inanıyorum herşeyde küçük görmeyin türkleri devrim arabalarınada değinirsek bu küçük düşmeyi filmini izlediğim kadarıyla türklerin başarılı olmasını istemeyen iç müsibetler var hep önyargı hep türkler yapamaz niye yapamaz bir işe kötü girilip yükselmek o kadarda zor değil ama bunu tek başına yapmak zor başkalarının desteğide lazım nokta

Incandescent demiş ki:
oyun sektörüne yeni adımı atmış bir firma için iyi bir oyun cod 1 terk diyorsun bu işlerde daha yeniyiz gelişeçek önülden inanıyorum herşeyde küçük görmeyin türkleri devrim arabalarınada değinirsek bu küçük düşmeyi filmini izlediğim kadarıyla türklerin başarılı olmasını istemeyen iç müsibetler var hep önyargı hep türkler yapamaz niye yapamaz bir işe kötü girilip yükselmek o kadarda zor değil ama bunu tek başına yapmak zor başkalarının desteğide lazım nokta

+Mic

Takımı
Galatasaray
EA'de anasının karnından fizik motoru vs vs. uzmanı olarak doğmadı.

Yukarı Alt