Mehmet Topuz Kayseri'de kaldı
Transferin gözde isimlerinden Mehmet Topuz, kulübü Kayserispor ile olan sözleşmesini 2010 yılına kadar uzattı. Sarı-kırmızılı kulüpte düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkes görsün. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam" diye konuştu.
- Resim Silinmiş.
Kayserispor'un başarılı futbolcusu Mehmet Topuz, sarı kırmızı kulüple mukavalesini 31 Mayıs 2010 tarihine kadar uzattı.
3 büyükler ve birçok yabancı kulübün peşine düştüğü Mehmet Topuz, Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Genel Menajer Süleyman Hurma, İkinci Başkan Şahin Akarsu ve Asbaşkan Şaman Miraboğlu ile yaptığı görüşmenin ardından kendisini 31 Mayıs 2010'a kadar Kayserisporlu yapan sözleşmeye imza attı.
İmza töreninin ardından bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayseri'yi ve Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkese gösterdim. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam. Ben burada Mehmet Topuz oldum, buradan Milli Takım'a gittim. O nedenle gelen bütün teklifleri geri çevirdim" diye konuştu.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise, "Gördüğünüz gibi kaptanımızı kimseye bırakmadık. Real Madrid dahi istese kulüpte kalacaktı. Kayseri halkına sözümüz vardı. Gelecek sezon çok iyi bir kadro ile ligde zirve mücadelesi vereceğiz. Kupa şampiyonu olmuş Kayserispor kaptanı da aramızda kalmayı tercih etti. Kayserispor büyük kulüptür. Bizden oyuncu almak zordur" dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt