Galatasaray Mehmet Topal için Valencia ile anlaştı. Galatasaray resmi sitesinden de bu transferi doğrularken milli futbolcunun sağlık kontrolünden sonra İspanyol Kulübü'ne imza atacağı açıklandı.

Valencia ile uzun süren pazarlıklar sonucu anlaşma sağlandı. Galatasaray internet sitesinden resmi açıklamayı yaptı.

GALATASARAY KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA
Kod:
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Profesyonel futbolcumuz Mehmet Topal'ın  İspanya'nın Valencia takımımına transferi için taraflar arasında her türlü konuda anlaşma sağlanmıştır.Mehmet Topal'ın Valencia'ya transferi yapılacak olan sağlık kontrolü sonrasında gerçekleşecektir"
4 YILLIK İMZA
Galatasaray ile yaklaşık 5 milyon avroya anlaştığı öğrenilen İspanyol ekibinin, Mehmet Topal ile 4 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arda'dan daha iyi bir oyuncu , daha istikrarlı ve daha efendi . Haketmişti , inşallah yeni takımındada başarılı olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Arda'dan daha iyi bir oyuncu , daha istikrarlı ve daha efendi . Haketmişti , inşallah yeni takımındada başarılı olur.

Arda kadar ** varmı bu alemde rezillik bak adam bir anda hemde valencia'ya gitti lakin anlamadığım şey ben bu adamı 80 kere izledim bir 80 kere daha izlesem gene de bucaspor'a bile almam ne iş anlamadım makara:

extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Arda kadar ** varmı bu alemde rezillik bak adam bir anda hemde valencia'ya gitti lakin anlamadığım şey ben bu adamı 80 kere izledim bir 80 kere daha izlesem gene de bucaspor'a bile almam ne iş anlamadım makara:
Euro 2008deki performansını sürdürseydi eğer en az 10mil+ eurodan giderdi.Çünkü Euro2008de müthiş oynadı Mehmet.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Kurtulsun şu ligdende nereye giderse gitsin . Akıllıca davrandı La Liga iyi bir şans olacaktır onun için.

kesinlikle bak nihat-emre-hakan ve diğerleri krallar gibi para kazanıyorlar işin acı tarafını okudunuz mu ???

valencia ile 5milyona anlaşmışlar lakin topal'ın bimbom varoşundan 500bin alacağı varmış bunu heba ederse bimbom satacakmış o da kabul etmiş mecburen yuh yaa yuhhhhhhhhhhhhhhh neden mi bimbomdan nefret ediyorum işte bu rezilliklerinden bana kimse gelip bimbomu sakın anlatmasın deliriyorum hepsinden bir bimbom maçı olsada kafalarına 3-5 taş fırlatsam ana bacı sövüp rahatlasammmm fcukkkkkkkkkkkkkkkkk youuuuuuuuuuuuuuuuuuu bimbom a.ş sin:

extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Emre Belezoglu sagolsun...:wink1: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Kurtulsun şu ligdende nereye giderse gitsin . Akıllıca davrandı La Liga iyi bir şans olacaktır onun için.

kesinlikle bak nihat-emre-hakan ve diğerleri krallar gibi para kazanıyorlar işin acı tarafını okudunuz mu ???

valencia ile 5milyona anlaşmışlar lakin topal'ın bimbom varoşundan 500bin alacağı varmış bunu heba ederse bimbom satacakmış o da kabul etmiş mecburen yuh yaa yuhhhhhhhhhhhhhhh neden mi bimbomdan nefret ediyorum işte bu rezilliklerinden bana kimse gelip bimbomu sakın anlatmasın deliriyorum hepsinden bir bimbom maçı olsada kafalarına 3-5 taş fırlatsam ana bacı sövüp rahatlasammmm fcukkkkkkkkkkkkkkkkk youuuuuuuuuuuuuuuuuuu bimbom a.ş sin:
Off daral: yine bilmeden yorumlar. GS o 5milyon euro 1.5 yılda alıcak ama keş para verilmedi... ayrıca 500bini adam kendi istedi diye bıraktı yoksa adam o parayı seve seve alırdı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apollon demiş ki:
extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Off daral: yine bilmeden yorumlar. GS o 5milyon euro 1.5 yılda alıcak ama keş para verilmedi... ayrıca 500bini adam kendi istedi diye bıraktı yoksa adam o parayı seve seve alırdı.

kuzum bak mantık kur önce sadece soruma cevap ver.

sen bir işe girdin evlisin çoluğun çocuğun var ve çalışıyorsun kiradasın üstelik patronun 1-2-3-4-5-6 ay sana maaş vermedi ne yaparsın nasıl geçinirsin kim senin maaşını vermez yahu böyle öküzlük var mı haa dersen ki ben 6 ay maaş almasamda yaşarım ok devam et o vakit.

extraloob demiş ki:
kuzum bak mantık kur önce sadece soruma cevap ver.

sen bir işe girdin evlisin çoluğun çocuğun var ve çalışıyorsun kiradasın üstelik patronun 1-2-3-4-5-6 ay sana maaş vermedi ne yaparsın nasıl geçinirsin kim senin maaşını vermez yahu böyle öküzlük var mı haa dersen ki ben 6 ay maaş almasamda yaşarım ok devam et o vakit.
İşte nerden biliyosunuz, şu 2 senede hangi gs oyuncusu çıkıpta ben paramı alamadım dedi.. Dün bjkli oyuncular Mustafa denizli ile konuşmuşlar ilk bizim paralarımız verilsin sonra transfer yapsınlar demişler. Sen o haberi gsyemi yordun acaba makara:

Yukarı Alt