işte DeadlyHunt arkdsımız Destiny masternın adını korumak ıcın samara Kufur eden adamları Kesmeye gıdıo Ve Masterlarından Gelen karsılık (Lafı eden Pars Unıonundakı ESQIYADan player ...)

işte burda ortalıgı kızıstırıo

konusmanın devamı

işte burasıda dananın kuyrugunun koptugu yer olarak tabir edilio

sbot tüm yazıları cevıremedıgı için yardımcı olıyım
Destiny master bıze dıokı pars ve unisıne bundan sonra daha dıkkatlı ve zenli davranın İŞİNE GELMEYEN ÇIKSIN ...
SORARIM SEN KIMSINDE KIME POSTA KOYUYOSUN ?????

adama kaleyi verdik NWO dan üstün görmeye başladı kendini . Noticedeki gibi ..

Kaleyi verdiysek . Almasınıda biliriz :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Puhahahah iyice havalanmışlar bunlar, yarın öbür gün ParS gelip kaleye saldırsa veyahut union 'u kimden yardım isteyeceklerini şaşırırlar .. Büyük ihtimal Union 'dan çıkmışsınızdır, birde ParS 'ın uniona girmeyi deneyin :P

ParS ve Ünionu Hiç Bir Sey deildir.. Kale uzun zmaandır onlarda ama kaleye saldıran yok... Bundan Sonra Görücem onları ben...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
WorLdsWar65 demiş ki:
ParS ve Ünionu Hiç Bir Sey deildir.. Kale uzun zmaandır onlarda ama kaleye saldıran yok... Bundan Sonra Görücem onları ben...
Zaten ilerizekalılar Hotan 'a dalmak isteyen toplam 8 guild var, tek unionda toplandılar boş kaleyi aldılar şimdi de artist olmuşlar :lol:

işte bunlar bu kadar gurursuz artık nwo ya gerek kalmayınca her türlü şeyi yaparlar. nwo artık kaleyi alma zamanınız geldi :D mistic_magic nwo turkungucu unıonu hayırlı olması dileğiyle

Forewer78 demiş ki:
işte bunlar bu kadar gurursuz artık nwo ya gerek kalmayınca her türlü şeyi yaparlar. nwo artık kaleyi alma zamanınız geldi :D mistic_magic nwo turkungucu unıonu hayırlı olması dileğiyle
saol :D

Yukarı Alt