1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Megaten


 1. kalforever

  kalforever rank8

  Kayıt:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Trailer

  Shin Megami Tensei: Imagine, also known as Megaten, is a 3D Sci-Fi MMORPG based in the popular Shin Megami Tensei anime universe. Play as a Demon Buster in the apocalyptic future of Neo Tokyo. MegaTen offers unique skill-based progression, and an expansive pet system in which players summon demons they have subdued.

  Pros: +Skill-based progression. +Fun & Unique demon catching. +Much more story and lore than most MMORPGs. +Alignment system.

  Cons: -Drawn out tutorial and intro scenes. -Limited graphic settings. -Confusing map, large world, plenty of walking back and forth.

  Megaten olarak da bilinen Shin Megami Tensei: Imagine, Shin Megami Tensei anime dünyası üzerine kurulmuş bir 3 boyutlu bilim kurgu MMORPG'sidir. Apokaliptik Neo Tokyo'da Şeytan Avcısı olarak oynayın. Megaten eşsiz beceri tabanlı ilerleme ve daha önce alttettiğiniz şeytanları kullanabileceğiniz geniş bir pet sistemine sahiptir.

  Artıları: +Beceri tabanlı ilerleme +Eğlence ve benzersiz şeytan yakalama +Çok fazla hikaye var +Hedefleme sistemi

  Eksileri: +Tutorial ve Intro'lar kötü +Limitli grafik ayarları +Karışık harita, çok büyük dünya ve çok fazla ileri geri yürüme.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]