1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

MediaCat Marketing Forum 2009


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  MediaCat Marketing Forum 2009 Mobilera Holding Teknoloji Sponsorluğu ve Konuşmacı Katılımı ile Gerçekleşti.

  Ana teması ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ olan Mediacat Marketing Forum 2009, 19 Kasım Perşembe günü Mobilera’nın Teknoloji Sponsorluğu ile sekizinci kez kapılarını açıyor. Mobilera B. V. Kurucu Ortağı ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Arda Kertmelioğlu da etkinliğin konuşmacıları arasında yer aldı.

  ‘Pazarlama İletişiminde Yeni Nesil Yaratıcılık’ ana temasıyla düzenlenen MediaCat Marketing Forum 2009’un sekizincisi 19 Kasım Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşti. Teknoloji sponsorluğunu Mobilera Holding’in üstlendiği forum’da Mobilera B. V. Kurucu Ortağı ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Arda Kertmelioğlu da konuşmacılar arasında yer aldı.

  Arda Kertmelioğlu yaptığı açıklamada; “Son zamanların belki de en `HOT` konusu olan, Business Week dergisi`nin Ekim sonu baskısında kapağına dahi taşıdığı (Inside The APP Economy) mobile widget`ların (Online/Offline Mobil Uygulamalar) bugünü ve yarınını anlattığı ve kullanmaktan en keyif aldığı ve/veya beğendiği lokal ve global basarili uygulamalardan örnekler verdi.

  Hemen her büyük telekom operatörü ve cihaz/platform üreticisinin (haklı olarak) neredeyse panik halinde bindiği ya da binmeye çalıştığı bu tren`nin çevresinde oluşan ekosistemin zenginliği, yeni iş yapış şekilleri, geleneksel medya ve ticarete getirdiği yeni soluk, mikro/makro is modelleri, gelir kapıları ve en önemlisi de son kullanıcıların bu teknolojiyi deneyimlemeleri ve adapte olmaları/olmamaları gibi başlıklar sunumumun omurgasını oluşturdu.

  “Dijital dünyada ben de varım!” diyen tüm marka temsilcilerinin ve reklam verenlerin, GSM ve Internet servis sağlayıcılarının, cihaz/platform ve yazılım firmalarının ve smartphone ve/veya cep telefonlarını yoğunlukla dudak ve kulakları yerine, parmaklarıyla kullanan tüm dinleyicilerin bu sunumdan çıktıklarında daha da aydınlanmış olacaklarını tahmin ediyorum.” Dedi