Takımı
Seçiniz...
Bazı skilleri silmek istiyorum, forcelerinde tutma tutma oranını düşürücem.
Media 'da hangi txt belgesinin içerisinde acaba? :)

Takımı
Seçiniz...
Refskill tablosundan silmeden, kendi bilgisayarımdaki mediayı editleyip oyuna giriş yapsam silinip silinmediği gözükür mü?

Takımı
Seçiniz...
Olmaz demişsin ama malesef ki oluyor canım. .txt dosyaları oyundaki tüm yazı birimlerini barındırıyor. enc'yi düzenledikten sonra force tutma oranları kaç yazarsın öyle gözükür fakat refskill'den değiştirmezsen tutma oranı değişmez.
Enc'den yaptığın edit yazı birimini değiştirir.

AmIMad

Bakalım be.
Olmaz demişsin ama malesef ki oluyor canım. .txt dosyaları oyundaki tüm yazı birimlerini barındırıyor. enc'yi düzenledikten sonra force tutma oranları kaç yazarsın öyle gözükür fakat refskill'den değiştirmezsen tutma oranı değişmez.
Enc'den yaptığın edit yazı birimini değiştirir.
Sen Öyle Yap Bakalım Neler Oluyor Güzel kardeşim :)

Takımı
Seçiniz...
Denemediğim şey hakkında hiç bi zaman yorum yapmam, görüş söylemem güzel kardeşim. Öpüyorum seni.

Takımı
Galatasaray
_RefSkillden silmeyip pk2den silersen oyunda skiller gözükmez tabii ki... ama dbden silmezsen görsel olur sadece birisi pk2den ekleyip oyunda skilleri açabilir

Takımı
Seçiniz...
_RefSkillden silmeyip pk2den silersen oyunda skiller gözükmez tabii ki... ama dbden silmezsen görsel olur sadece birisi pk2den ekleyip oyunda skilleri açabilir
"forcelerinde tutma tutma oranını düşürücem." hakkında demiştim ben. Diğer türlü zaten dediğin gibi kardeşim. Her txt'de geçerli bu. Örneğin Akademi için Bankada bulunan Academy butonunu textuisystem üzerinden deaktif edersek bilen biri tekrar aktif edip akademi kasabilir.
Ama bu force probability oranı için farklı, %80 oranı, %50 göstermek için enc'de düzenleme yaptıktan sonra yaptığımız düzenleme görünür.
DB'den düzenleme yapmazsak tutma oranı değişmez.

Takımı
Galatasaray
tamam iyi biliyorsun da soruyu anlamadım ben o zaman.
yani oynayan adam %50 sansın ama aslında %80 olsun diyorsan sorun yok.

Takımı
Seçiniz...
tamam iyi biliyorsun da soruyu anlamadım ben o zaman.
yani oynayan adam %50 sansın ama aslında %80 olsun diyorsan sorun yok.
Ben sadece görünenin nasıl olacağını söyledim.
Yalanla dolanla iş yapılmaz, 50 ise 50 80 ise 80 olacak :D

Yukarı Alt