Yaw bu anasını satımı Psrosuna adam akıllı 1 pk yapın arkadaşım yaw ne bu 1 saniyede 1 zuzum.com ne bu anlıyamadımki sırf pcyi kastırıyo baska bişi yapmıyo :roll:

ben bu oyunu oynadıım kadar bi media pkle uraştım ama dediklerini açıkca anlatırsan zuzum.com faln gerçi psroya özgü bişiyse bilmiorm ama mediapksa olay açıkca belirt ayarlarız inş

Buqr4 demiş ki:
Yaw bu anasını satımı Psrosuna adam akıllı 1 pk yapın arkadaşım yaw ne bu 1 saniyede 1 zuzum.com ne bu anlıyamadımki sırf pcyi kastırıyo baska bişi yapmıyo :roll:

emin' in sitesi ora:) emine laf yok adam size tükçe yapmış işte

Arkadaşlar Konudada Belirttigim Gibi Özür Diledim Eski Psro İcindi O bende Editledim Acelece Direk Siz Nicksiz Kalmayasınız Diye Hemen Upload Yaptım Yeni Sürümü Hafta Sonu Yapılacak Lütfen Okumadan Konu Veya Cevap Yazmayı :evil:

Buqr4 demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
Neyse Vazgectim Yarın Okuldan Gelince Yapmaya Calısacam..Napalım Begenmeyen Arkadaşlar Var :?!
napalım artık yarına kadar ing pk ile idare etcez ozmn
Sen Yarına Kadar Deil Her Zaman İng pk2 Kullan Tmm..Oyunun Açılışta ToMBaLaCi-46 Gscihan http://WwW.Extraloob.com Yazacak Belki Rahatsız Olursun Boşver Sen Hep İng pk2 Kullan :wink1:

tombalaci_46 demiş ki:
Buqr4 demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
Neyse Vazgectim Yarın Okuldan Gelince Yapmaya Calısacam..Napalım Begenmeyen Arkadaşlar Var :?!
Sen Yarına Kadar Deil Her Zaman İng pk2 Kullan Tmm..Oyunun Açılışta ToMBaLaCi-46 Gscihan http://WwW.Extraloob.com Yazacak Belki Rahatsız Olursun Boşver Sen Hep İng pk2 Kullan :wink1:
kanka sakin ol. sen iyilik yap at denize ?!!!!!!... bi ara su editlemeyi bana bi öğret hacım :roll:

Extacy demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
Buqr4 demiş ki:
kanka sakin ol. sen iyilik yap at denize ?!!!!!!... bi ara su editlemeyi bana bi öğret hacım :roll:
Tabi Şu Private Sitresini Atalım Resimli Anlatım Yapacam ?!!!!!!...

türkceyi yapan kişi benim benim mediaya reklam ekleyerek siteye veren tombalacı46 reklamsız sürümü upload ediyorum sadece giriş ekranında chat bölümünde adımı yazdım oda etkilemez :wink1:

upload bitince vericem bu arada tombalacı emege saygı masterim(eski) ?!!!!!!!

lol_nooob demiş ki:
Buqr4 demiş ki:

emin' in sitesi ora:) emine laf yok adam size tükçe yapmış işte

bi önceki mesajdada söyledim türkceyi ben yaptım emin abi reklam koydu reklamsız sürümü upload ediom şuan %15

Yukarı Alt