Kendi bilgisayarım ve özellikleri silkroadı normal bir şekilde oynamaya yetmeyen kişiler için pk2 istiyorum.
İstediğim nitelikler çok zor ama.
Nitelikler:
-Grafikler option dısında minumumlansın.
-Ağaç taş vs vs gibi gereksiz görülenler pk2 içerisinde küçültülüsün.
-Load ekranları grafikten yoksun olsun.
-Skill ex sp gibi yerler yüksek seviyede olmasın yani oyunun daha çabuk açılması için verilen alanlar küçülsün.

Tüm özelliklerin olması çok zor.
Ama en az 2 tanesinin olmasını istiyorum

can, onlar için bi çözüm buldum ben ama malesef imkansız. Bunların hangi 3D aleti ile yapıldığını buluyorsun, sonrada o 3D yapımcı programı ile ne kadar gereksiz grafik varsa hepsini boş olarak kaydediyorsun.

drotalion demiş ki:
can, onlar için bi çözüm buldum ben ama malesef imkansız. Bunların hangi 3D aleti ile yapıldığını buluyorsun, sonrada o 3D yapımcı programı ile ne kadar gereksiz grafik varsa hepsini boş olarak kaydediyorsun.
imkansız değil :P Bu cok acık bir şey ama malesef her yerde yazmıyor ve verilmiyor. Sanıyorum 0x33 sayesinde media.pk2 edit işleri geliştirildi ve bulanlarda 0x33. Bende üyelik olmadıgı için kendim buldum fakat buraya vermiyorum. En kolayından rahat lıkla bütün herşeyi küçültüp veya editleyip olmamasını saglaya bilirsiniz. Fakat oyuna geç girmesinin nedeni Oyundaki grafikler değil. Oyunda bulunan Charlardır. En basit örneği ise SREmu dur. SREmuda geç giriyormu hayır. Grafik ler aynı anca 2-3 saniye ekren girmesini önleye bilir.

şu hotana kafam girsin !!. bir hotana teleport oldum ??? yedim sonra her girdiğimda ya dc ya ??? hatası off off

drotalion demiş ki:
Ben müzikleri fln değiştirebiliorum data.pk2den bi kaç bişey daha da değiştirebiliorum ama o ağaç vs şeyler için hangilerini kurcalıcam bilmiom. Hangilerini boş kaydedersek performans artar yazabilir misin özelden yada buradan... :buddha:

İyi çalışmalar , eğer mümkünse şu şekilde bi media çok iyi olurdu herkes için :

- Başlangıçtaki intro çıkmayacak direkt giriş ekranı gelecek.
- Özellikle şehirlerdeki gereksiz ayrıntılar olmayacak ve ışınlanmalardaki grafikler olmayacak.
- Anti Invisible/Stealth bulunacak
- Tüm Unique Spawn Haritaları (EKSİKSİZ) en çok çıktıkları yere göre numaralandırılarak verilecek.
- En önemlisi RAM sıkıntısını engellemek için yapılabilecek tüm değişiklikler yapılacak.

Çok şey istedim ama dediğim gibi mümkünse olmasın gerekenler bunlar bana göre,
İyi çalışmalar...

Oyundaki grafikleri kıstıkça oyunun pek bir anlamıda kalmıyor ama napalım :S

-İnvasible /Stealthex Kapatıldı
-SkillBar Degiştirildi
-Loading Resimleri Degiştirildi
-Luncher Tasarımı Degiştirildi
-Unique Çıkış Yerleri Haritada
-Hp Ve Mp Bar Degiştirildi
-İtem Mall Modifiye Edildi
-Cursor Degiştirildi
-Uniqueler %400 Büyütüldü (Lord Ekrana Sıgmıyor Siz Düşünün :D)
-Grafiklerin Görsellikleri Yarıya İndirildi
-Abuse Fİlter Kapalı
-Nude Patch Yapılmış
-Login Ekranı Degiştirilmiş

Bunun Gibi Bir Çok Şey War

INSENSITIVE demiş ki:
drotalion demiş ki:
Ben müzikleri fln değiştirebiliorum data.pk2den bi kaç bişey daha da değiştirebiliorum ama o ağaç vs şeyler için hangilerini kurcalıcam bilmiom. Hangilerini boş kaydedersek performans artar yazabilir misin özelden yada buradan... :buddha:
KARDEŞ CHARINA TALİBİM İZMİRDE OTURUYORUM MSN : mailto:[email protected]

görsellik acısından silahların şekli değişse güze skiller ortaya cıkabilir mesela glavinin görünüşü blade yapılsa

Yukarı Alt