arkadaşlar bundan sonra hafta içi hergün 20 dk kitap okunuyor ayrıca kitap seçmekte özgürüz
bu sistem yaklaşık bayram dönüşünden beri uygulanmakta meb meb olalı sonunda adam gibi bişeyler yapmayı başarabildi =)

peki nedir bu sistemin bize getirisi

- e okul sisteminde okunulan kitap sayıları da giriliyor öss gibi sınavlarda rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyor

- Kitap okuma alışkanlığı kazandırıyor (bizzat kendim içn söylüyorum :thumbsup: )

-Genel Kültür ve düşünceleriniz gelişiyor herşeyin fakına daha çabuk varıyorsunuz

ps: Yönetmelik
http://pcmeb.com/haberler/milli-egitim-bakanligi-ilkogretim-kurumlari-yonetmeliginde-degisiklik-yapildi.html

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Evet gerçekten güzel bir uygulama ama bazı hocaalrımız oktmuyor bu alışkanlığı önce onalara aşılamamız lazım yoks abiz okumayı çok istiyoruz

invaders

Bilgiliyim
V.I.P demiş ki:
Evet gerçekten güzel bir uygulama ama bazı hocaalrımız oktmuyor bu alışkanlığı önce onalara aşılamamız lazım yoks abiz okumayı çok istiyoruz
kitap okuyucaz aykalarına konuşnalr oluy oondan olabilir

bahrey

V.i Lenin'in ne yapmalı kitabını okuyordum az kalsın disipline gidecektim :D müdür yardımcısı el koydu.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
ChrsNYC demiş ki:
arkadaşlar bundan sonra hafta içi hergün 20 dk kitap okunuyor ayrıca kitap seçmekte özgürüz
bu sistem yaklaşık bayram dönüşünden beri uygulanmakta meb meb olalı sonunda adam gibi bişeyler yapmayı başarabildi =)

peki nedir bu sistemin bize getirisi

- e okul sisteminde okunulan kitap sayıları da giriliyor öss gibi sınavlarda rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyor

- Kitap okuma alışkanlığı kazandırıyor (bizzat kendim içn söylüyorum :thumbsup: )

-Genel Kültür ve düşünceleriniz gelişiyor herşeyin fakına daha çabuk varıyorsunuz

ps: Yönetmelik
http://pcmeb.com/haberler/milli-egitim-bakanligi-ilkogretim-kurumlari-yonetmeliginde-degisiklik-yapildi.html
evet bu yeni sistem cok güzel derse başlamadan önce adamı zehir gibi yapıo

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Redline demiş ki:
Gerçekten de hortlamış. hiç ilk mesajın tarihine bakmadım S_A_G_E_U_M mesaj attı bende ona uydum :D
hehehe ulen varya :D bu uygulama aslında konu açılmadan önce geldi yani 2008 tarihinde gelen bir uygulama fakat forumda gördüm ve bi yorum yazmak geldi içimden yani işte böyle

XD

kitap okuyunca daha hızlı anlarmışız..össyede faydası varmış..20 dakika okumayla alışkanlık kazanıcaz..

geçin bunları yav.. :mrgreen:

aptalın teki kitap okusa ne oluur okumasa ne oluur.olayları anlayamayan kişi kitap okusa ne oluur okumasa ne oluur.

Yukarı Alt