McLaren'dan gövde gösterisi!
Formula 1'de Ferrari, Red Bull ve Mercedes GP'nin ardından, şampiyonluğun en güçlü adaylarından McLaren da yeni aracı MP4-26'yı Berlin'de hiç görülmemiş bir şovla tanıttı.

Formula 1'de yeni sezon öncesi heyecan her geçen gün artarken, şampiyonluk mücadelesi veren 4 büyük takım da araçlarını tanıttı. Ferrari, Mercedes GP ve Red Bull'un ardından son olarak McLaren, yeni aracı MP4-26'yı Berlin'de halka açık bir organizasyonla tanıttı. Alman Formula 1 severler, bugüne kadar hiç görülmemiş bir lansmana tanıklık etti. Berlin'in ortasına kurulan platformda, McLaren mühendisleri, yeni araçları MP4-26'yı seyircilerin gözleri önünde oluşturdu. Mekanikerler, aracın her bir parçasını tek tek birleştirerek görsel bir şova imza attılar.
Takımın şampiyon sürücüleri Lewis Hamilton ve Jenson Button ise, şovun ardından sahneye çıktı. Yıldız pilotlar, araçta eksik kalan iki parça olan direksiyon ve boyun koruma sistemini yanlarında getirerek son parçayı da tamamlamış oldular.
Çok renkli görüntülere sahne olan lansman hakkında açıklamalarda bulunan Hamilton, "Yeni aracımızı daha önce boyasız bir biçimde görmüştüm. Tamamlanmış halini gerçekten çok beğendim. Bu sezon MP4-26'nın bize şans getireceğini umuyorum. Aracımızın tanıtımı da çok renkliydi" ifadelerini kullandı.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
off araç görsel olarak muhteşem duruyor motor olarak nasıl acep.

Yukarı Alt