1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

McAfee Total Protection 2008 OEM CD TÜRKÇE


 1. T4LHA_

  T4LHA_ rank8

  Kayıt:
  27 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  78
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  McAfee Total Protection 2008 OEM CD TÜRKÇE 1 YIL LİSANSLI %100 FULL


  Total Protection3-User
  SiteAdvisor™ Plus ile Birlikte
  Aileniz ve Ev Ağınız İçin Etkin Çevrimiçi Koruma ve Bilgisayar Koruması

  On İkisi Bir Arada Engellem ve Koruma
  Kimliğiniz, çevrimiçi ortamda çocuklarınız, bilgisayarınız ve çevrimiçi deneyiminiz için on ikisi bir arada engelleme ve koruma sağlar.
  McAfee SiteAdvisor’ın özel web sitesi güvenlik derecelendirmelerini kullanarak, güvenli olmayan web siteleri hakkında size önerilerde bulunur.
  McAfee’nin Security as a Service (SaS™) teknolojisi sayesinde, en son geliştirmeler ve tehdit güncelleştirmeleriyle güvenli şekilde güncel kalır.
  Evinizde birden çok bilgisayar için güvenliği kolayca ekleyin ve yönetin.
  Web'de gezinmenizi, alışveriş ve banka işlemlerinizi, e-posta ve anlık ileti alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmeniz için çevrimiçi deneyiminizi korur.
  Ailenizin güvenliği için yasaklı Web sitelerini, istenmeyen etkinlikleri ve zararlı resimleri engeller.
  Dosyaları Yedekler ve Geri Yükler. Fotoğraflarınızı, müziğinizi ve önemli dosyalarınızı korumak için otomatik yedekleme ve tek tıklatmayla geri yükleme.
  Gelişmiş ve düzenli güvenlik, daha hızlı performans sergiler ve önceki sürümlere göre bilgisayarınızda daha az kaynak kullanır.
  Ev Ağı Koruması, tüm ağınızdaki bilgisayarlarda güvenlik açıkları olup olmadığını izler, dosya ve yazıcıları kolayca paylaşmanızı sağlar.
  On İkisi Bir Arada Engelleme ve Koruma
  Güvenli Arama, Güvenli Gezinme. McAfee® SiteAdvisor™ çevrimiçi tehditlerden uzak durmanıza yardımcı olmak için web sitelerine derecelendirmeler ekler.
  Ev Lisansı Abonelik Hizmeti. En son yazılım özelliklerini ve tehdit güncelleştirmelerini otomatik olarak aktarır ve tüm bilgisayarlarınız için güvenlik aboneliklerini kolayca yönetmenize olanak verir.
  Virüsleri Durdurur. Virüsleri engeller ve kaldırır, hatta onları bilgisayarınıza girmeden durdurur.
  Korsanları Durdurur. Bilgisayarınızı korsanlardan korur ve gizler.
  Casus Yazılımı Engeller. Bilgisayarınıza yüklenmeden önce casus yazılımları engeller ve mevcut casus yazılımları kaldırır.
  Bilgisayar Sağlığını Geliştirir. Bilgisayarınızın sağlıklı ve güvenli kalması için gereksiz şeyleri temizler.
  Kimliğinizi Korur. Kimliğinizi çevrimiçi dolandırıcılıktan ve kimlik hırsızlarından korur.
  Spam ve E-posta Aldatmacalarını Engeller. Sizi önemsiz e-postalardan korur.
  Çevrimiçi Ortamda Çocukları Korur. Saldırgan içerikleri, resimleri ve web sitelerini filtreler.
  Dosyaları Yedekler ve Geri Yükler. Fotoğraflarınızı, müziğinizi ve önemli dosyalarınızı korumak için otomatik yedekleme ve tek tıklatmayla geri yükleme.
  Ev Ağı Koruması. Tüm ağınızdaki bilgisayarlarda güvenlik açıkları olup olmadığını izler, dosya ve yazıcıları kolayca paylaşmanızı sağlar.
  SiteAdvisor Plus. Güvenlik derecelendirmelerini, e-posta ve anlık iletileri kapsayacak şekilde genişletir ve bilgisayarınızı tehlikeli web sitelerinden etkin şekilde korur.
  TÜRKÇE CD'DEN UPLOAD EDİLMİŞ %100 TÜRKÇEDİR VE 1 YILLIK LİSANS SÜRESİ KURULUMU YAPTIĞINIZ ANDAN İTİBAREN BAŞLAR... OEM CD OLDUĞU İÇİN KEY GİRME GEREKTİRMEZ KURULUMDAN SONRA AKTİFTİR....DOSYA BOYUTU: 61 MB
  NOT: RAPİDSHAREDEN DOWNLOAD İÇİN FREE TIKLA SÜRE SIFIRLANINCA OTURAN KEDİLERİN OLDUĞU KARAKTERLERİ BOŞ KUTUYA YAZIP İNDİR...

  http://rapidshare.com/files/118362823/McAfee_Total_Protection_2008_FULL_TURK.rar