mbotta lanet olası Yumurtalara dalmamak için bir sekme varmı ? gerekirse Snow Flake'ye bile dalmasın ama dalmasın summer4: summer4: summer4:

Fight bölümünden attack skillerinden quest i seç ordan charged squall ve frozen spear ı koy skillere tabi wizard isen :D hangi charsın bilmiyorm ?

tabi çözüm değil ama hızlı kesmeni sağlar :thumbsup:

Ya hızlı kesmekle alakası yok aslında ben bi kesiyorum 5tane birden üstüme geliyor yatıyorum tabi afk oluyorum gidiyor bi kere daha yatıo gidiyor bi kere daha yatıyor çok sinir oldum ya
geçen akşam sabaha kadar bırakıyım bota dedim ki ben çok bırakamam geceleri hatta hiç exp kasıcağına 10 exp gitmiş çok sinirlendim ya

Guathema demiş ki:
Ya hızlı kesmekle alakası yok aslında ben bi kesiyorum 5tane birden üstüme geliyor yatıyorum tabi afk oluyorum gidiyor bi kere daha yatıo gidiyor bi kere daha yatıyor çok sinir oldum ya
geçen akşam sabaha kadar bırakıyım bota dedim ki ben çok bırakamam geceleri hatta hiç exp kasıcağına 10 exp gitmiş çok sinirlendim ya
oyunu bu kadar ciddiye alma. Benim karakterler bazen günlük 40-50 kere yatıyor, umurumda değil.

Aslında benimde değil abi ama bırakınca kasılmak istiyor yani insan dediğim gibi çok çok çok nadir açık kalıyor pc gece ondada kasamayınca sinirleniyorum

emc

rank8
ibotforfun dene ...
> Yinede Giantlarda Earth veya Blizzard kullanırsak Yumurtalara alan etkisiyle vuruyor. Dimension lara saldırmaması için seçenek mevcut , Fire ve Frozen Spear ayarladım. Güzel güzel gidiyor. Tabii slota biri gelipde Dimensionlara saldırmazsa , çevremde 4-5 tane dimension var.

Yukarı Alt