Selam arkadaşlar öncelikle birşey soracağım...Mbot orjinal silkroadda çalışıyormu?
2.sorumda botun ayarlarını bi türlü yapamadım.o kadar resimli anlatımlara baktım videolar izledim ama nafile :S bir türlü tutturamadım.chine nuker oynuyorum.birisi bana kendi botundan nereleri işaretlemem gerektiğinin resmini gönderebilirmi ve towndan dışarı çıkıp nasıl atak yapacağım bu ikisinide çözemedim...Ayrntılı bir videosu warsa onuda paylaşırsanız çok sevinirim.TEŞEKKÜRLER

isroda çalışır, diğer soruna gelince mbot ve sbot en basit botlardandır. Botu biryere götürüp bölge sekmesinde varsayılan seç yaparak oraya kurarsın, saldırı sekmesinden de saldırı ve buf skillerini >> << butonlarını kullanarak listeye eklersin. ayarları kaydet deyip botu başlat a bastığında bot alandaki moblara sırayla saldırmaya başlar. Botun şehir alışverişi yapması için döngü sekmesinden alması gerekenleri seçersin, ve kasma yerine otomatik gidebilmesi için script çizersin. Kayda başla dedikten sonra charını kastığın yere kadar götürürsün varınca kaydı durdur ve kaydı kaydet yaparsın sırayla. Bunun ardından yine bölge sekmesinde geri dönüş yolu yazan kısımdan kaydettiğin scripti seçersin ve yine ayarları kaydet yaparsın. en basit haliyle mbot böyle kullanılır. Zamanla detayları çözersin.

çok teşekkürederim yardımcı olduğun için dostum. dediğin gibi yaptım toen çekti çar ve bekliyorum.basit ama çok detay var botta.önceden isrobot kullanıyordum ama o yok galiba artık ? şimdi m botu deneyim dedim inşallah pişman olmam.

Takımı
Besiktas
malix55 demiş ki:
çok teşekkürederim yardımcı olduğun için dostum. dediğin gibi yaptım toen çekti çar ve bekliyorum.basit ama çok detay var botta.önceden isrobot kullanıyordum ama o yok galiba artık ? şimdi m botu deneyim dedim inşallah pişman olmam.
isrobot kullandıysan mbotu hayli hayli kullanırsın :curtain:

ya kafayı yicemmmmm...bir milyon kez ayarladım kasma alanı yolu kaydını ama OLMUYOR ! Ne yaptıysam gitmiyor.townda öyle bekliyor.Atlattımmm.Yardımcı olursanız sevinirim...Önce scroolla town çekiyorum sonra town çektiğim yerden kayda başlıyorum tek tek karakteri götürüyorum.kaydı durdurup kaydediyorum.sonra karakter kasıyor felan pot bitince town çekiyor.sağa sola koşturuyor sonra town çektiğim yere gelip bekliyor.Nerede hata yapıyorum ? Atlı olarak da yaptım normal yürüyerekte yaptım ama nafile...

Takımı
Besiktas
malix55 demiş ki:
ya kafayı yicemmmmm...bir milyon kez ayarladım kasma alanı yolu kaydını ama OLMUYOR ! Ne yaptıysam gitmiyor.townda öyle bekliyor.Atlattımmm.Yardımcı olursanız sevinirim...Önce scroolla town çekiyorum sonra town çektiğim yerden kayda başlıyorum tek tek karakteri götürüyorum.kaydı durdurup kaydediyorum.sonra karakter kasıyor felan pot bitince town çekiyor.sağa sola koşturuyor sonra town çektiğim yere gelip bekliyor.Nerede hata yapıyorum ? Atlı olarak da yaptım normal yürüyerekte yaptım ama nafile...
oto lure seçeneğini işaretlediyseniz durur öyle yaptınız mı ölye birşey ?

sinirlendim gittim sbot aldım şimdi bi baktım bu zıkkımda da war aynı şey :S

Takımı
Besiktas
Mbot için müsaitsen TW ile yardım edebilirim

sbot daha iyi :) mbot accountumu 29 gün süresiyle verebilirim isteyen olursa oyun iiçi para şartıyla tabiki...

Yukarı Alt