arkadaşlar konuyu doğru yeremi açıyorum bilemedim yanlış ise özür dilerim acil bilgi almam gerekiyor bu konuda fazla uzatmadan derdimi anlatayım, arkadaşlar oyundan bir çocuğa mbot satıyormusn diye sordum oda bitti artık satmıyorum dedi 5-10 dk sonra al sana mbot dedi...sitenin id ve şifresini verdi al senin olsun değiştir dedi.. bnde şifre ve e-maili değiştirdim. fakat kandırılma korkusuyla kredi yükleyemedim bota sizce bu adam şifreyi geri alabilirmi. derdimi anlattım soru ve cevapları bekliyorum acil.. ilgilenicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

HolyGun16 demiş ki:
arkadaşlar konuyu doğru yeremi açıyorum bilemedim yanlış ise özür dilerim acil bilgi almam gerekiyor bu konuda fazla uzatmadan derdimi anlatayım, arkadaşlar oyundan bir çocuğa mbot satıyormusn diye sordum oda bitti artık satmıyorum dedi 5-10 dk sonra al sana mbot dedi...sitenin id ve şifresini verdi al senin olsun değiştir dedi.. bnde şifre ve e-maili değiştirdim. fakat kandırılma korkusuyla kredi yükleyemedim bota sizce bu adam şifreyi geri alabilirmi. derdimi anlattım soru ve cevapları bekliyorum acil.. ilgilenicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Bot ıd'sini verdimi acaba?

bot idsi vermedi sadece sitenin id ve şifresini verdi okadar. ne yapıcağımı bilemiorm bu şifreyi değiştirdikten sonra biri a'dan z'ye kadar yardımcı olursa minnettar kalırım..

HolyGun16 demiş ki:
pw yi vs desıtır alamaz. Kredi yuklet gonul rahatlıgıyla kullan

HolyGun16 demiş ki:
bu sitenin gizli soru-yanıt gibi bi sistemi yok demi.
Sbot dada yok Mbot dada yok. FAKAT Sbot da soyle bır sıstem var unuttugun sıfrenı son yukledıgın kredının paypal koduyla maılıne gonderıyor. MBot da bu sıstem varmı bılemıyorum fakat senın ıcın sorun olmaz cunku kredıyı sen yukleteceksın zaten. :popcorn: Bence Senın ıcın bu bottakı tek problem ılerleyen zamanlarda botu hibe eden kısının üzerinde hak idda etmesi olabilir. İyi Forumlar İyi Eğlenceler Dilerim.

HolyGun16 demiş ki:
nasıl bi hak iddaa edicekmiş.
Misal vereyim dıyelım yuksek lwl hatrı sayılır bı karakterın oldu. İleride Yok efendım ben sana bedava bot vermıstım benım sayemde kasıldın vsvsvs gibi. İNSAN OGLU CİĞ SÜT EMMİŞ unutmamak gerekir diye düşünüyor sevgiyle selamlıyorum :byes:

Yukarı Alt