1- otomatik res kabul etme bulamadım.acaba sylermisiniz.
2- herşey iyi güzelde ben wariorum adama mobu kestikten sonra pain fence felan basıyo.bu normal mi ?(bazende bitince basmıyo hiç :( )

ya atack yapmıyom lure yaptırıyom gene pain basmıyo.illa mal gibi durcakmyıız ya.

sbot hem dalıp hem lure yapıp saniyesinde buffları basıyo diyolar doğrumu

boolartxe demiş ki:
ya atack yapmıyom lure yaptırıyom gene pain basmıyo.illa mal gibi durcakmyıız ya.

sbot hem dalıp hem lure yapıp saniyesinde buffları basıyo diyolar doğrumu
skıl tablolarının resimlerini çekip koyarmısın sorun nerde bulalalım.

resimleri eklicem birazdan

tek istediğim şu.pain fence basssın range 30 o alanda hem dalsın hemde pain bassın.lureyede gerek yok.dalarken adamın pain bitince hemen bassın istiyorum öyle yapıyo ama mobu kesince yapıyo o zamana kadarda mefta oluyo adam :)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ayarlarında sorun yok belkıde warıora atak yaptırmaz ısen daha hızlı skıll basabılır zamanla hatası yapıyorsa botla alakalı bir sorun fence skıllerın acılana kadar boyle ıdare etmen lazım ^^

Quattro demiş ki:
Ayarlarında sorun yok belkıde warıora atak yaptırmaz ısen daha hızlı skıll basabılır zamanla hatası yapıyorsa botla alakalı bir sorun fence skıllerın acılana kadar boyle ıdare etmen lazım ^^
92 den 110a kadar wariorla kasan arkadaş rahatcana mbotla kastım sorun yok dediler.hem attak yapıp hemde pain fence basabilmiş:sende sorun vardır diyo ama sizde sorun yok diyorsunuz.neyse umarım dediğiniz gibi 30da düzelir.

Maynard demiş ki:
1-) Saten kendisi resi kabul ediyor.
2-) Pain,Fence vb. buufları adamlara basmanız için bölüm var orda isimini ekle ve basar
cok guzel yardımcı olmussun :) ayarlamadan resı nasıl kabul edıyor bende merak ettım :P bılmıosan yazma bari :)
o adamda bılıyor ayarlandıgını zaten onu soruyor :D

Yukarı Alt