beyler bu botu alalı birkaç saat oluyor fakat bu script işini çözemedim. konstantinden ayar yapıyorum dısarıya hazırlıyorum scripti, potları alıp sonra sıraların orada biryerde takılıyor anlamadım script işini zaten acemiyim hayattan soğudum bikac saattir yardımcı olur musunz acilen?

R2K

rank8
Script bölümünü boş bırakıp save et. Sonra start de alışberiş bittikten sonra script bulamadığından olduğu yerde durucak yada return scrool kullanıcak tam orda botu stopla, tam durduğu noktaadan start record diyip kasma yerine kadar git, sonra stop record diyince save script butonu aktif olcak.. Saveledikten sonra scripti açıp save setting diyeceksin...

R2K

rank8
Şehirin herhangi bir yerinde bırakınca bazen takılıyor bazı yerlere o yüzden önce bankaya gidiosa bankanın önünde önce potcuya gidiosa potcunun önünde bırak sonra start de geri kalan yolları kendisi yapıyor. Birdaha hiç takılmaz...

tamamdır tesekkurler önerin icin. tam nasıl yapacağımı bulmustum cevap da vermissin zaten bir sorum daha var. bu sefer de attan inmiyor scriptin sonunda cok sinir bozucu bir durum botun baslaması icin illa bir canavarın atı oldurup chara atak yapması gerekiyor bir ayarı yok mu onun da ?

R2K

rank8
öyle birşey yok bende.. Yayan haldeyken alışverişi tamamlarsa ata binip kasma yerine gittikden sonra attan inip kasmaya başlar..

her şehir için alış veriş alanı kesin ve nettir
sen script kaydı yaparken şehirde ilk doğduğun yerden başlamalısın
gideceğin yere açık ve net yerlerden çizmelisin
istanbul merkezde oturakların arasından script çizme

ben bard olduum için kasma yerine hiç atla gitmedim
şehirde buff ve kasma alanına giderken buff bastırıyorum

Yukarı Alt