arkadslar dediniz programlarıda indirdim aynı lutfen reinstall yukleyın dyr yuklu ama yıne aynı neden acaba ?

Bende Ayni Sorunu Yasiyorum Yardimci Olabilirmisiniz Sorunum Cozulmedi Ustteki Linklerle

Bende Ayni Sorunu Yasiyorum Yardimci Olabilirmisiniz Sorunum Cozulmedi Ustteki Linklerle

microsoft visual c++ 2010 kurduktan sonra önemli hata kurulamadı diyor

belki hala aynı sorunu yaşayan vardır benim gibi. microsoft visual c++ 2010 ilk başta zaten makinada mevcut deyip kurulmadı. denetim masasından microsoft c++ 2010 x64 ve x86 olanları kaldırıp tekrar yükledim ve sorunum çözüldü. bilginize.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
msvcr100-dll indirip mbotun içine atın sorun çözülücektir.

AmIMad

Bakalım be.
mBot ile oyuna giriş yaparken “Cannot find’MSVCR100.dll’. Please, re-install this application” veya “The program can’t start because MSVCR100.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problen” hatası alıyorsanız bunun nedeni DLL dosyalarınızın eksik olmasıdır. Bu hata yeni format atılan bilgisayarlarda daha sık olarak görünmektedir. Hatayı iki türlü olarak çözmek mümkündür, ilk olarak hata aldığınız MSVCR100.dll veya MSVCP100.dll dosyalarını indirerek system32’nin içine atabilirsiniz bu yöntemi ile sonuç alamazsanız Microsoft visual C++ 2010 redistributable package dosyasını indiriniz ve kurulum yapınız sorununuz çözülmüş olacaktır.

Yukarı Alt