Arkadaşlar ben Mbotu job görevi yapıyor diye aldım.Sbot kullanıcısım.Fakat 2 gündür Mbota uğraştığım kadar memleket için uğraşsaydım inanın kurtarırdım...Mbotun çalışma mantığını çözdüm çok kolay.Aynada Job görevi yapıyorum.Bir script hazırladım görevleri kaydet çıtını atarak orda sorun yok yerine koydum paşalar gibi gidiyor görevi veriyor-alıyor.Birde geri dönüş scripti yaptım onuda gerekli yere koydum ordada sorun yok.Peki sorun ne mi?Sorun şu:Görevi bitince veriyorda tüm pot ve ok ayarları tamken(10 HP potu kalınca-10MP potu kalınca-Ok ve Arrow bitince)neden npc ye dönmüyor?Aslında dönecekte ışınlanmaya çalışıyor.O zaman nasıl job görevi yapıyor olacak bu.Yanında job hayvanı varken çar ışınlanabilirmi.(Hayır)bana bu çarın potu ve oku yada herhangi bir eksiği olduğunda NPC ye yürüyerek nasıl gidebileceğini söyleyebilecek birisi varmı???
Eğer varsa alnından öperim.Yoksa boşunamı aldım ben bu Mbotu!!! summer2:

Birde şöyle bir sorunum var:Üzerindeki potlar eksildi diye çarı npc nin önünde başlatıyorum 4000 ok yazmışım alsın diye,çantasında 3000 ok olmasına rağmen 4000 tane daha alıyor potlarıda öyle.Bu botun çarın çantasından haberi yok galiba... 8O

Zahmet etmeyin arkadaşlar ben 4 gün uğraştan sonra kendimce sorunu çözdüm.Yanlış anlamayın botta olan bişey değil.Siz siz olun Mbot job görevi yapıyor demeyin.

Yukarı Alt